Krzysztof Głowacki znokautował Glebę

KSW Colosseum 2: Krzysztof Głowacki nokautuje Glebę z dołu! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 czerwca 2023

W drugiej walce gali XTB KSW Colosseum 2 zmierzyli się Krzysztof Głowacki i Patryk Tołkaczewski. Dla obu zawodników był to debiut w federacji KSW. Jaki był wynik walki „Główka” vs. „GLEBA”?

Pojedynek byłego mistrza świata w boksie z GROMDZIARZEM zapowiadał się niezwykle interesująco. Fani zadawali sobie pytanie, który z zawodników poradzi sobie lepiej w klatce MMA.

Zestawienie Krzysztof Głowacki vs. Patryk Tołkaczewski zostało ogłoszone w trakcie dnia medialnego przed galą XTB KSW Colosseum 2. Faworytem bukmacherów w tym pojedynku był „GLEBA”. Jaki był wynik walki Głowacki kontra Tołkaczewski?

-=> XTB KSW Colosseum 2 – Relacja na żywo

XTB KSW Colosseum 2 – gdzie oglądać?

Gala XTB KSW Colosseum 2, na której w walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się po raz trzeci ze Scottem Askhamem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Dołącz do grona fanów oglądających galę KSW, transmisja jest dostępna w Viaplay!

ksw colosseum 2 gdzie oglądać

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Głowacki vs. Tołkaczewski – relacja XTB KSW Colosseum 2

Niskie kopnięcia z obu stron na otwarcie. Trafia raz Głowacki. Potężne ciosy Głowacki idzie w parter jednak Tołkaczewski wychodzi z tego lepiej. Niesamowita sytuacja Tołkaczewski był z góry w parterze, miał dosiad i wydawało się, że ma wszystko pod kontrolą jednak wtedy „Główka” wypuścił potężną bombę z dołu i odciął prąd „Glebie”! Wow co za nokaut!

Zostaw ocenę
3
3
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments