KSW Colosseum 2 stream o której

KSW Colosseum 2 – karta walk po zmianach. O której transmisja?

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 czerwca 2023

Już dziś, w sobotę 3 czerwca odbędzie się gala KSW Colosseum 2. W okrągłej klatce federacji KSW kolejne pojedynki stoczą między innymi Mamed Khalidov, Marian Ziółkowski, Michał Materla i Arkadiusz Wrzosek. Jak prezentuje się karta walk po zmianach? O której jest transmisja z gali?

Federacja KSW po raz drugi zawita na Stadion Narodowy. Już w najbliższą sobotę 3 czerwca odbędzie się gala XTB KSW Colosseum 2. Niestety na dzień przed wydarzeniem karta walk przeszła sporo zmian. Jak prezentuje się rozpiska po roszadach?

Nie obeszło się bez kontrowersji, gdyż z rozpiski wypadł pojedynek mistrzowski. Nie było w tym jednak winy samego championa, który wyjaśnił sytuację na łamach mediów społecznościowych. Jakub Wikłacz wyjaśnia dlaczego odrzucił ofertę: „Został mi zaproponowany rywal w catchweight 70 kg”

W main evencie wydarzenia w klatce zameldują się Mamed Khalidov i Scott Askham. Będzie to trzeci pojedynek zawodników, który ma ostatecznie wyłonić lepszego fightera. W co-main evencie zmierzą się Marian Ziółkowski i Salahdine Parnasse, stawką tego superfightu będzie pas mistrzowski kategorii lekkiej.

KSW Colosseum 2 – o której transmisja?

Gala XTB KSW Colosseum 2, na której w walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się po raz trzeci ze Scottem Askhamem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 3 czerwca i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

ksw colosseum 2 gdzie oglądać

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Kto jeszcze wystąpi na KSW Colosseum 2?

Dodatkową atrakcją dla fanów ma być pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką. To zestawienie było głównym magnesem jak chodzi o sprzedaż biletów na XTB KSW Colosseum 2. Pudzianowski na ważeniu wręczył Szpilce butelkę z mlekiem co rozjuszyło byłego pięściarza. Szpilka dostał mleko od Pudziana! Natychmiastowa odpowiedź: „Żeby się nie okazało, że…”

Kibiców przyciągają na stadion także pojedynek Pawła Pawlaka z Tomaszem Romanowskim o pas mistrzowski kategorii średniej oraz walki reprezentantów Uniq Fight Club. Mocna grupa będzie z trybun wspierała dopingiem Arkadiusza Wrzoska oraz Radosława Paczuskiego.

KSW Colosseum 2 – karta walk po zmianach

Karta główna:

 • Mamed Khalidov (36-8-2) vs Scott Askham (19-5) – walka wieczoru
 • Marian Ziółkowski (25-8-1 1NC) vs Salahdine Parnasse (17-1) – walka o pas kategorii lekkiej
 • Mariusz Pudzianowski (17-8) vs Artur Szpilka (2-0)
 • Paweł Pawlak (21-4-1) vs. Tomasz Romanowski (18-8) – walka o pas kategorii średniej
 • Arkadiusz Wrzosek (2-0 vs Bogdan Stoica (0-0)
 • Michał Materla (32-9) vs Radosław Paczuski (5-1)
 • Roman Szymański (17-6) vs Valeriu Mircea (28-8-1)

Karta wstępna:

 • Daniel Rutkowski (15-3) vs Adam Soldaev (7-1)
 • Maciej Kazieczko (9-2) vs Leo Brichta (10-3)
 • Krzysztof Głowacki (0-0) vs Patryk Tołkaczewski (0-0)
 • Sebastian Romanowski (14-10-1) vs Mariusz Joniak (10-4)
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments