ksw 89 tutarauli znokautował helda video

KSW 89: Tutarauli znokautował Helda w 2. rundzie! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 grudnia 2023

W siódmej walce gali KSW 89 doszło do najbardziej wyczekiwanego debiutu w KSW w ostatnich latach. Do okrągłej klatki federacji po raz pierwszy wszedł Marcin Held.

Doświadczony Marcin Held, to weteran organizacji Bellator, UFC oraz PFL. Popularny grappler stoczył dziś pierwszy pojedynek w federacji KSW.

W premierowym pojedynku w KSW rywalem zawodnika Bastionu Tychy i ANKOS MMA był Gruzin Rauli Tutarauli, który ma już na koncie kilka walk w najlepszej europejskiej organizacji MMA.

Galę KSW 89 oraz kolejne wydarzenia KSW obstawisz u legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl. Załóż konto, obstaw pierwszy kupon korzystając z promocji trzech pierwszych zakładów bez ryzyka!

KSW 89: Tutarauli vs. Held

Niespodziewanie dynamicznie w stójce ruszył Held i równie niespodziewanie Tutarauli przeniósł walkę na matę. Tyszanin idzie po skrętówkę. Gruzin jednak się wybronił, mimo to Marcin Held jest bliski wpięcia się za plecy rywala. Po chwili Held podjął decyzję o tym, aby wyjąć rękę rywala. Polak idzie po balachę. Rauli przetrwał trudny moment jednak nie minęła ani chwila a Held zaczął się kręcić by podjąć próbę poddania. Silny fizycznie Tutarauli póki co zrywa dźwignie zawodnika Bastionu i Ankosu. Koniec rundy.

Gruzin trafia dwukrotnie mocnymi ciosami na początku drugiej odsłony. Mimo trudności Held ponownie skręca się do dźwigni na nogę. Tutarauli jest na górze i póki co nie daje się Polakowi. Dobrze skleja się z góry Gruzin i nie daje Heldowi miejsca. Dobry atak łokciem Tutarauliego. Świetnie kręci się Marcin Held jednak przyjmuje kolejne mocne uderzenia ze strony rywala. Tutarauli wykorzystał moment, w którym głowa Polaka była nieruchomo odsłonięta na macie. Gruzin huknął raz, drugi potężnymi młotkami i sędzia przerwał walkę.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments