ksw 87 spotkania twarzą w twarz video

KSW 87 – spotkania twarzą w twarz na ważeniu [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 października 2023

Uczestnicy gali KSW 87 stanęli twarzą w twarz po ceremonii ważenia. W sobotę 14 października w walce wieczoru gali w Trzyńcu zmierzą się Darko Stosić i Michal Martinek. W co-main evencie do boju staną Roman Szymański i Leo Brichta. Jak przebiegły spotkania twarzą w twarz przed galą KSW 87: Stosić vs. Martinek w Czechach?

Federacja KSW po raz drugi zawita do Czech. W sobotę 14 października w Werk Arena w Trzyńcu odbędzie się gala KSW 87. Do okrągłej klatki wejdą między innymi Darko Stosić, Michal Martinek, Roman Szymański, Leo Brichta, Ivan Erslan i Rafał Haratyk.

Wymienieni zawodnicy wystąpią w głównych pojedynkach wieczoru. Oczywiście walk będzie zdecydowanie więcej. Jak przebiegały spotkania twarzą w twarz w trakcie oficjalnej ceremonii ważenia? Nie zabrakło emocji, głośnych wiwatów ze strony fanów, a także wesołych momentów jak ten kiedy Leo Brichta i Roman Szymański zaczęli zajadać pizzę ze sceny.

Gdzie oglądać KSW 87? Transmisja i stream online.

Galę KSW 87 oraz wszystkie kolejne wydarzenia organizowane przez federację KSW obstawisz u bukmachera eFortuna.pl. Zarejestruj konto, skorzystaj z promocji dla nowych graczy i wypełnij kupon. Obstaw galę KSW 87: Stosić vs. Martinek po kliknięciu w link.

KSW 87 – uczestnicy gali twarzą w twarz

Wszystkie face-offy możecie zobaczyć na materiale video udostępnionym przez federację KSW na twitterze.

KSW 87 – kursy bukmacherskie. Obstaw bez ryzyka!

Tak prezentują się kursy bukmacherskie na galę KSW 87 w Trzyńcu. Legalny polski bukmacher FORTUNA przygotował specjalną promocję dla nowych graczy. ZAŁÓŻ KONTO i skorzystaj z promocji trzech zakładów bez ryzyka. Obstaw wydarzenie KSW 87: Stosić vs. Martinek!

Wielu reprezentantów Czech wejdzie do klatki w roli underdogów. Michal Martinek, Leo Brichta i Filip Macek zmierzą się z mocnymi rywalami. Kurs na zwycięstwo Michala Martinka wynosi 3.32, a na wygraną Leo Brichty i Filipa Macka ustalono kurs na poziomie 2.59.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments