ksw 87 adrian dudek pokonał dvoraka po decyzji sędziów

KSW 87: Adrian Dudek pokonał Dvoraka po decyzji sędziów

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 października 2023

W czwartej walce gali KSW 87 w Czechach zmierzyli się Lukas Dvorak i Adrian Dudek. Pojedynek zakontraktowano w umownym limicie do 87 kilogramów. Dla reprezentanta Czech był to debiut w federacji KSW natomiast dla Polaka drugi występ w okrągłej klatce najlepszej europejskiej organizacji MMA.

Adrian Dudek zadebiutował w federacji KSW w kwietniu 2021 roku kiedy przegrał przez nokaut z Aleksandarem Iliciem. Dla Lukasa Dvoraka występ na KSW 87 był premierową walką w organizacji KSW. Starcie śmiało można uznać zestawieniem strikera z grapplerem gdyż Polak wygrywa swe walki głównie przez nokauty natomiast Czech notuje wygrane po poddaniach.

Galę KSW 87 oraz wszystkie kolejne wydarzenia organizowane przez KSW możesz obstawić na stronie eFortuna.pl. Załóż konto, skorzystaj z promocji dla nowych graczy i obstaw KSW 87 tutaj.

KSW 87: Dvorak vs. Dudek – relacja, wynik walki

Adrian Dudek wyszedł z nastawieniem by urwać rywalowi głowę potężnym prawym. Dvorak odpowiada lewym prostym. Dudek atakuje mocnym middle kickiem. „Banan” wyprowadza kolejne mocne kopnięcie i Czech jest w opałach. Lukas stara się wykorzystywać zasięg. Mocny low kick Dudka. Obrotówka ze strony Polaka. Dudek skraca dystans i wchodzi w rywala ciosami. Dvorak póki co bardzo spokojnie. Front kick ze strony Czecha. Walka w klinczu, chwila zwarcia. Kolejne potężne kopnięcie w wykonaniu Adriana Dudka. Lukas Dvorak głównie w odwrocie, Czech na ten moment niewiele pokazał. Mocny low kick ze strony Polaka, a także obrotowe kopnięcie. W ostatnich sekundach „Banan” starał się obalić rywala jednak ten utrzymał się na nogach. Runda 10:9 Dudek.

Polak ponownie zaczyna od kopnięć na nogę wykroczną i korpus. Dvorak z pleców na macie jednak na ten moment Dudek nie wskakuje na rywala. Powrót do stójki. Adrian Dudek w łatwy sposób przenosi walkę do parteru. Polak atakuje ciosami z góry. Tempo pojedynku znacznie spadło. Kolejne ciosy z góry ze strony Polaka. Dudek starał się podkręcić tempo pod koniec odsłony jednak na niewiele się to zdało. Runda 10:9 Dudek.

Jeśli Czech chce wygrać walkę to musi spróbować skończyć Polaka przed czasem. Adrian Dudek musi kontynuować gameplan i wytrwać do końca starcia, a na pewno wygra je na punkty. Dvorak stara się iść do przodu jednak za każdym razem gdy to robi Dudek wypuszcza mocnego middle kicka. Ładna akcja Polaka, który trafia Lukasa jednak nie idzie na siłę po skończenie. Kolejne kopnięcie na korpus ze strony Dudka. Ładny lewy prosty Dvoraka. Polak odpowiada lewym i dokłada do tego middle kicka. Niewiele pokazuje w klatce Czech. Spokojne sprowadzenie Dudka. Runda 10:9 Dudek.

Adrian Dudek pok. Lukasa Dvoraka po jednogłośnej decyzji sędziów

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments