ksw 88 lom-ali eskiev rozbił i umalował krwią twarz dawida śmiełowskiego

KSW 86: Lom-Ali Eskiev rozbił i umalował krwią twarz Dawida Śmiełowskiego! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 września 2023

W siódmej walce gali KSW 86 we Wrocławiu zmierzyli się Lom-Ali Eskiev i Dawid Śmiełowski. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii piórkowej. Wygrany tego starcia będzie mógł liczyć na starcia z jeszcze lepszymi oponentami, przegrany będzie musiał na dłużej odłożyć marzenia o mistrzowskim pasie. Jaki był wynik walki Eskiev vs. Śmiełowski?

Gala KSW 86 przyniesie ekscytujące starcie, w którym Lom-Ali Eskiev (20-7) numer trzy wśród najlepszych zawodników wagi piórkowej zmierzy się z niepokonanym Dawidem Śmiełowskim (10-0) numerem cztery tego zestawienia.

Lom-Ali Eskiev ma za sobą cztery walki w okrągłej klatce KSW. W ostatnim starciu stanął do rywalizacji o tymczasowy pas wagi piórkowej, ale musiał w niej uznać wyższość Roberta Ruchały. Walka była jednak tak efektowna, że wybrano ją najlepszym starciem wieczoru gali KSW 80.

Dawid Śmiełowski pozostaje niepokonany w zawodowej karierze i wszystkie dotychczasowe walki wygrał przed czasem. „Królik” słynie z efektownego stylu walki, co zaprezentował też dwa razy w okrągłej klatce. Debiutując w KSW Dawid znokautował Filipa Pejicia, a w drugiej walce posłał na deski Patryka Kaczmarczyka.

KSW 86 – zakład bez ryzyka. Obstaw galę!

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 86!

KSW 86 kursy bukmacherskie zakład bez ryzyka

KSW 86: Eskiev vs. Śmiełowski – relacja, wynik walki

Lom-Ali Eskiev ładnie trafił w wątrobę Śmiełowskiego. Polak odczuł uderzenie i Niemiec wszedł w „Królika” kolejnymi ciosami. Chwila wymiany i Dawid odpowiada ciosami jednak Eskiev trafia ponownie w korpus i zawodnik ANKOSu się ugiął. Eskiev wykorzystał ten moment by doskoczyć do niego przechwycić nogę, wyciąć i zanotować obalenie. Lom-Ali szybko zapiął krucyfiks i atakuje łokciami oraz ciosami pięściami. Śmiełowski w wielkich opałach. Dawid zalał się krwią, a Niemiec kontynuuje naparcie. Zawodnik UFD Gym atakuje kolejnymi ciosami i sędzia przerywa walkę!

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments