Marcin Krakowiak pokonał Michała Pietrzaka na KSW 85

KSW 85: Marcin Krakowiak pokonał Michała Pietrzaka po niejednogłośnej decyzji sędziów

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 sierpnia 2023

Michał Pietrzak i Marcin Krakowiak zmierzyli się w czwartej walce gali KSW 85 w Nowym Sączu. Pojedynek doświadczonych fighterów zakontraktowano w limicie kategorii półśredniej. Jaki był wynik walki Pietrzak vs. Krakowiak?

Michał Pietrzak w trzech ostatnich występach zanotował remis i dwie porażki. Walka na gali KSW 85 w Nowym Sączu będzie zatem dla „Zgniatacza” ostatnią szansą na uratowanie kontraktu z federacją KSW. Ostatnie wyniki Pietrzaka są bez wątpienia sporym rozczarowaniem dla jego sympatyków Michał dał się bowiempoznać jako zawodnik, który w pewnym momencie zanotował bilans 5-1 przegrywając wyłącznie po bardzo wyrównanej walce z Roberto Soldiciem na gali KSW 50 w Londynie.

Marcin Krakowiak znajduje się aktualnie na przeciwnym biegunie. „Krakus” wygrał cztery z pięciu ostatnich walk. Krakowiak na kwietniowej gali w Tomaszowie Mazowieckim pewnie pokonał Henry’ego Fadipe. Mimo diametralnie odmiennych wyników w ostatnich latach ciężko jest jednoznacznie wskazać faworyta w starciu Pietrzak vs. Krakowiak.

KSW 85 – zakład bez ryzyka. Obstaw galę!

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 85!

KSW 85: Pietrzak vs. Krakowiak – relacja, wynik walki

Po niespełna minucie mocna wymiana ciosów w krótkim dystansie. Pietrzak szukał klinczu i przeniesienia walki do parteru. Krakowiak stara się atakować lewym prostym z doskoku. Bardzo spokojne tempo tego starcia. Wreszcie konkretniejsza wymiana z której lepiej wychodzi Marcin Krakowiak. Michał Pietrzak skraca dystans i dociska rywalka do siatki. „Zgniatacz” będzie pracował nad sprowadzeniem. Pietrzak trafia ciosami i sporadycznie dokłada do tego ataki łokciami. Krakowiak musi skupiać się na zrywaniu klamry co zapaśnik z Poznania wykorzystuje do zadawania celnych, krótkich ciosów. Rozerwanie klinczu na minutę przed końcem 1. rundy. Marcin Krakowiak trafia kolanami na korpus rywala.

Ponownie spokojne otwarcie rundy. Niespodziewanie to Marcin Krakowiak poszedł po sprowadzenie i udanie przeniósł walkę do parteru! Bardzo ładnie pracuje z góry „Krakus”, który utrudnia oddychanie Pietrzakowi. Po dwóch minutach na macie Michał dał radę wstać. Pod siatką przewagę zyskuje Pietrzak, który wycina Krakowiaka i stara się utrzymać go w parterze jednak to się nie udaje. Bardzo wyrównane starcie. Próba high kicka w wykonaniu Pietrzaka. Obaj zawodnicy trafili mocnymi ciosami w tej rundzie.

Trzecia, ostatnia runda tej walki. Jeśli pojedynek zakończy się decyzją sędziów to zawodnik, który będzie lepszy w trzeciej rundzie powinien zgarnąć wygraną w tym starciu. Krakowiak atakuje kolanem jednak Pietrzak wstrzelił się w tempo i już dociska oponenta do siatki. Pietrzak zadaje ciosy jednak „Krakus” ucieka i wracamy na środek octagonu. Bardzo mocny middle-kick ze strony Michała, ładny celny cios Pietrzaka po którym Krakowiak zgubił ochraniacz na szczękę. Wydaje się, że zapaśnik zyskuje przewagę nad uczestnikiem programu Only One, Tylko Jeden. W samej końcówce walki Marcin Krakowiak trafił Michała Pietrzaka potężnym prawym! „Zgniatacz” na deskach jednak zdołał się wybronić i mamy koniec pojedynku. O wyniku walki zadecydują sędziowie!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments