KSW 84 – typy, kursy bukmacherskie. Typowanie KSW 84

S
0
Opublikowano: 15 lipca 2023

KSW 84: De Fries vs Bajor rozpocznie się już dziś! Oferta bukmacherska na tę galę pełna jest kapitalnych kursów i zakładów. Nie brak zdecydowanych faworytów, ale wyniki niektórych starć mogą zaskoczyć. Co obstawiać na KSW 84? Typowanie KSW 84.

Po raz pierwszy w swojej 20-letniej historii KSW zawita do Gdyni, gdzie nie mogło zabraknąć miejscowych zawodników. Sebastian Przybysz spotka się z debiutantem Islamem Djabrailovem. Reprezentujący Niemcy fighter może poszczycić się rekordem 9-4, ale nie powinien stanowić większego zagrożenia dla „Sebicia”.

-> Odbierz darmowe 20 zł na KSW 84!

KSW 84: Kursy i zakłady bukmacherskie

Oferta na KSW 84 pełna jest ciekawych kursów bukmacherskich. Szymon Bajor jest skreślany przez wszystkich w konfrontacji z Philem De Friesem. Polak potrafi jednak znakomicie kontrolować walkę z góry, choć najpierw musiałby obalić Brytyjczyka. Ten jest niepokonany w federacji i powinien odnieść zwycięstwo… ale waga ciężka rządzi się swoimi prawami. Jeśli Bajor pokona De Friesa będzie mówiło się o wielkim zaskoczeniu, a gracze typujący zwycięstwo Szymona zgarną niemałą sumkę!

Poniżej kursy bukmacherskie na galę KSW 84: De Fries vs Bajor. Pełna lista zakładów dostępna jest po kliknięciu w grafikę.

Co obstawiać? Typy KSW 84

Sebastian Przybysz zdaje się być kilka poziomów wyżej nad swoim oponentem. Były mistrz KSW nie powinien mieć większych problemów z rozbiciem debiutanta, który często odwołuje się do prostych środków. Djabrailov walczy dość statecznie, z kolei „Sebić” nie tylko często szachuje pozycją, lecz także potrafi kapitalnie wykorzystać swoje zapasy. Pokazał to chociażby w ostatnim pojedynku, gdy ciosami w krucyfiksie rozbił Filipa Macka.

Cezariusz Kęsik wystąpi na KSW 84 w roli nieznacznego faworyta. „Polski Czołg” niejednokrotnie prezentował cały przekrój technik MMA i może zaskoczyć Janikowskiego presją od pierwszych sekund. Medalista igrzysk olimpijskich to jednak fenomenalny zapaśnik, choć dawno nie był widziany w okrągłej klatce KSW. O ile Damian potrafi zarządzać swoim „bakiem” z kondycją, o tyle największe szanse zdaje się mieć w 1. bądź 2. rundzie. Tak, czy owak, walka najprawdopodobniej zakończy się decyzją sędziowską… Choć nie można wykluczać szybkiego KO.

-> Odbieram bonusy i gram z Fortuną!

KSW 84: Typowanie. Kupon na galę

Walki gali KSW 84 obstawiać można na różne sposoby. Bukmacher Frotuna ma szeroką ofertę, w której znajdziecie liczne zakłady na każdy z pojedynków. Nowi gracze otrzymają kapitalną ofertę powitalną na ponad 600 zł!

Po udzieleniu wszystkich zgód na konto dostaną 20 zł. Kolejne 10 zł dodane będzie do pierwszego depozytu. Co więcej, trzy zakłady do 100, 200 i następnie 300 zł obstawią oni bez ryzyka! Jak to działa? Wystarczy zagrać dowolny kupon za podaną stawkę. Jeśli okaże się trafny otrzymają wygraną. Jeśli nie – Fortuna zwróci środki na konto!

-> Odbierz WSZYSTKIE BONUSY na KSW 84!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments