KSW 84 de fries vs. bajor karta walk

KSW 84: De Fries vs. Bajor – karta walk. 10 pojedynków w rozpisce!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 lipca 2023

Znamy pełną kartę walk gali KSW 84, która odbędzie się 15 lipca w Gdyni. W walce wieczoru Phil de Fries podejmie Szymona Bajora, stawką tego starcia będzie pas mistrzowski kategorii ciężkiej. W liczącej 10 pojedynków rozpisce znalazło się miejsce dla lokalnych bohaterów. Przed własną publicznością wystąpią: Sebastian Przybysz, Bartosz Leśko i Krystian Kaszubowski.

Gala KSW 84 zbliża się wielkimi krokami. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 15 lipca w Polsat Plus Arenie w Gdyni. Bilety zostały wyprzedane bardzo szybko mimo faktu, że gala odbywa się niecałe półtora miesiąca po ogromnej gali KSW Colosseum 2.

W walce wieczoru niepokonany od wielu lat Phil de Fries stanie do obrony pasa kategorii ciężkiej. Rywalem mistrza będzie Rzeszowianin Szymon Bajor, który powróci do federacji po kilkuletniej przerwie. Typy, kursy i zakłady bukmacherskie na walkę wieczoru KSW 84.

W co-main evencie gali KSW 84 zobaczymy byłego mistrza KSW w kategorii koguciej. Choć o udziale Sebastiana Przybysza w tym wydarzeniu wiedzieliśmy od dawna to pojedynek z udziałem zawodnika Mighty Bulls został ogłoszony jako ostatni. Więcej na temat walki Przybysza przeczytacie w dedykowanym artykule. Sebastian Przybysz przywita nowego zawodnika federacji na gali KSW 84 w Gdyni!

KSW 84 – gdzie obstawić galę?

Walkę wieczoru gali KSW 84 oraz wszystkie pozostałe gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także bonusowe 10 zł do pierwszego depozytu. Pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawi się zupełnie bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, w przypadku przegranej bukmacher zwraca pieniądze na konto. Stawka drugiego zakładu wzrasta do 200 zł, a trzeciego do aż 300 zł, w tych przypadkach przy niepoprawnym wytypowaniu wyniku walk pieniądze także wrócą na konto gracza!

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 84!

KSW 84: De Fries vs. Bajor – karta walk

Pełna karta walk gali KSW 84 składa się z dziesięciu pojedynków. Zakontraktowano trzy walki w kategorii średniej, trzy walki w kategorii koguciej, dwa starcia w dywizji ciężkiej oraz po jednym zestawieniu w kategoriach piórkowej i półśredniej.

Karta walk:

  • Phil De Fries (23-6) vs Szymon Bajor (24-9) – walka wieczoru – o pas -120kg
  • Sebastian Przybysz (11-3) vs Islam Djabrailov (9-4) – co-main event
  • Cezariusz Kęsik (13-3) vs Damian Janikowski (7-5)
  • Darko Stošić (17-6) vs Štefan Vojčák (6-0)
  • Bartosz Leśko (12-3-2) vs Nemanja Nikolić (9-0-1)
  • Krystian Kaszubowski (10-3) vs Henry Fadipe (13-10-1)
  • Damian Stasiak (13-9) vs Pascal Hintzen (8-2)
  • Bruno Augusto dos Santos (10-4) vs Gustavo Oliveira (8-1)
  • Borys Dzikowski (3-0) vs Damian Mieczkowski (1-0)
  • Patryk Chrobak (3-3) vs Miłosz Melchert (2-1)

KSW 84: De Fries vs. Bajor – kursy bukmacherskie

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments