KSW 82

KSW 82: Typy i kursy bukmacherskie. Gdzie oglądać KSW 82?

S
0
Opublikowano: 13 maja 2023

Kolejna gala KSW rozpocznie się już dzisiejszego wieczoru o godzinie 19:00. W walce wieczoru KSW 82 zobaczymy starcie Hooi vs Grzebyk, a wcześniej kolejny występ zaliczy były mistrz, Sebastian Przybysz. Wydarzenie odbędzie się w Studiu ATM w Warszawie, a fanów oczywiście interesuje to, jak wyglądają kursy bukmacherskie na KSW 82? Gdzie obstawiać? Gdzie oglądać transmisję KSW 82 na żywo?

Dzisiejsza gala będzie przystawką przed XTB KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym. Nie oznacza to jednak, że straciła ona w jakikolwiek sposób na sile! W karcie walk znalazło się miejsce dla Bohdana Gnidko, który jest autorem najszybszego KO w historii federacji!

-> Odbierz BONUS na KSW 82! <-

KSW 82: Kursy bukmacherskie

Kursy na KSW 82 nie są zaskakujące. Były mistrz kategorii koguciej Sebastian Przybysz jest dużym faworytem w pojedynku z niezwykle doświadczonym Filipem Mackiem. Czech zadebiutuje w polskiej organizacji, a na swoim koncie ma występy w Oktagon MMA, czy ACB.

Bukmacherzy nie potrafili wskazać faworyta w main evencie KSW 82, czyli walce Hooi vs Grzebyk. Były podwójny mistrz FEN wraca po wygranej przez TKO nad Ottonem Jassem, a Holender przed trzema miesiącami podniósł się po ciężkim KO autorstwa Artura Szczepaniaka.

Poniżej znajdziecie wszystkie kursy na KSW 82: Hooi vs Grzebyk.

KSW 82 kursy bukmacherskie (13.05.2023)

KSW 82 – Bonus. Co obstawiać?

Co obstawiać na KSW 82? Bukmacher eFortuna.pl przygotował bogatą ofertę na to wydarzenie. Oprócz zwycięzców poszczególnych walk typować można też sposób, w jaki się zakończą, czy wskazać nawet dokładną rundę. A w karcie walk KSW 82 nie brakuje ciężko bijących fighterów!

Warto pamiętać o bonusie, jaki nowi użytkownicy otrzymają po założeniu konta w eFortuna.pl. Za samą rejestrację na konto wpłynie darmowe 20 zł, a kolejne 10 zostanie dodane do pierwszego depozytu.

To nie wszystko – trzy pierwsze zakłady na kwotę 600 zł obstawicie BEZ RYZYKA! Wystarczy, że pierwszy kupon z dowolnym zakładem zagracie za 100 zł. W przypadku przegranej Fortuna zwróci wam środki! Stawka kolejnego kuponu wzrasta do 200 zł, a przy trzecim jest to 300 zł, które bukmacher zwróci wam na konto w przypadku przegranej.

-> Odbierz bonusy na KSW 82 <-

KSW 82: Transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Poniżej znajdziecie szczegółowe informacje dot. transmisji gali KSW 82: Hooi vs Grzebyk.

  • Gdzie? ATM Studio, Warszawa.
  • Kiedy? Sobota, 13 maja.
  • O której? Początek transmisji na żywo o 19:00.
  • Ile walk? 7.
  • Gdzie oglądać KSW 82? Transmisja na żywo dostępna wyłącznie na platformie Viaplay.
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments