KSW 79 transmisja Czechy

KSW 79 – transmisja z ceremonii ważenia

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 lutego 2023

Zapraszamy wszystkich fanów MMA na transmisję z Q&A z Michalem Martinkiem oraz ceremonii ważenia przed galą KSW 79 w Libercu. Zawodnicy zaprezentują się przed kibicami, będzie zatem okazja do zgarnięcia autografów, a także pamiątkowych zdjęć.

W walce wieczoru gali KSW 79 Phil de Fries zmierzy się w z Toddem Duffee. Będzie to rewanżowe starcie obu fighterów, gdyż w przeszłości zmierzyli się oni ze sobą na gali UFC. W pierwszej walce lepszy był Amerykanin, jak będzie w drugiej? Od pojedynku minęło wiele lat i teraz to Anglik jest mistrzem KSW, a także faworytem bukmacherów.

W co-main evencie reprezentant gospodarzy Dominik Humburger zmierzy się ze specjalistą parteru Jorge Bueno. Niepokonany Czech będzie chciał odnieść efektowne zwycięstwo przed własną publicznością. Brazylijczyk spróbuje natomiast sprawić niespodziankę. Warto pamiętać, że „Jorginho” wskoczył do rozpiski na kilka dni przed galą.

Komplet wyników wczesnego ważenia znajdziecie tutaj. KSW 79: De Fries vs. Duffee 2 – wyniki ważenia

Gala KSW 79, gdzie w walce wieczoru Phil de Fries spotka się z Toddem Duffeem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Transmisja z ceremonii ważenia przed KSW 79

Kursy bukmacherskie:

Galę KSW 79 w całości obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł i aż trzech ZAKŁADÓW BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są banalnie proste. Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski: gratulacje, otrzymujesz wygraną. Jeśli zaś przegrasz, Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Obstawiaj KSW w Fortuna TV!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Zostaw ocenę
0
0