krzysztof jotko chce walczyć z piratem

Krzysztof Jotko chce walczyć z 'Piratem’ który stoczył już cztery boje z Polakami!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 stycznia 2024

Wygląda na to, że Krzysztof Jotko obrał na cel rywala, z którym chce się zmierzyć na początku roku. Jotko skomentował występ Samuela Kristoficia, który w przeszłości walczył już z czterema reprezentantami Polski.

Krzysztof Jotko kilkukrotnie poruszył temat występu Samuela Kristoficia na gali Oktagon MMA 51. Popularny „Pirat” w świetnym stylu znokautował na tym wydarzeniu doświadczonego Karlosa Vemolę. Nokaut z tego pojedynku możecie zobaczyć tutaj.

Jotko pogratulował wygranej Słowakowi, jednak nie był zachwycony występem Kristoficia i napisał:

– Gratulacje dla Pirata. Dobra robota, ale muszę powiedzieć, że znowu nie zachwycił mnie twój występ.

Krzysztof Jotko zamieścił także relację na instagramie, na której oznaczył zarówno Kristoficia jak i organizację Oktagon MMA. Polak napisał także:

– Zróbmy to! Będę gotowy wtedy kiedy tobie odpowiada.

O ile sama chęć stoczenia pojedynku z Kristoficiem nie jest niczym dziwnym tak mocno zastanawiająca jest w tym wypadku sytuacja kontraktowa zawodnika American Top Team. Jotko miał podpisaną umowę z organizacją PFL, dla której stoczył jedną walkę.

Wynik pojedynku Jotko z Willem Fleurym został po czasie zmieniony na no contest natomiast starcie Polaka z Floresem zostało odwołane po tym jak Jotko zanotował wpadkę dopingową. Niewykluczone zatem, że po wchłonięciu Bellatora organizacja PFL nie zdecydowała się na kontynuowanie współpracy z byłym zawodnikiem UFC.

Samuel Kristofić to zawodnik, który w przeszłości czterokrotnie mierzył się z Polakami. Słowak ma na koncie wygrane z Mateuszem Strzelczykiem i Marcinem Naruszczką. Pirat przegrał natomiast z Grzegorzem Siwym i Robertem Bryczkiem.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments