kristofić znokautował vemolę

Kristofić posłał Vemolę na deski świetną kombinacją ciosów. Czechowi odcięło prąd [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 30 grudnia 2023

Samuel Kristofić znokautował Karlosa Vemolę na gali Oktagon 51. Słowak okazał się lepszy od Czecha już w pierwszej rundzie walki, która wchodziła w skład głównej karty walk gali w Pradze.

O tym, że Karlos Vemola powoli zbliża się do zakończenia kariery mówi się już od kilku lat. „Terminator” z Czech zbudował swoją karierę wygrywając przez nokauty na galach w Anglii skąd trzynaście lat temu trafił do organizacji UFC.

Choć Vemola kariery w USA nie zrobił to wyrobił sobie nazwisko i przez długi czas uchodził za jednego z najmocniej bijących zawodników kategorii średniej w Europie.

W ostatnich latach Karlos stał się zawodnikiem, który mocno przysłużył się czesko-słowackiej organizacji Oktagon MMA tocząc w niej trzynaście walk. Pojedynek z Samuelem Kristoficiem był dla Vemoli czternastą walką, a warto pamiętać że Karlos ma już zakontraktowany piętnasty pojedynek na galę, która odbędzie się w wakacje 2024 roku.

Samuel Kristofić to zawodnik, który od lat nie szczędził złych słów Vemoli, a ten nie pozostawał mu dłużny. Trash talk między fighterami wreszcie powinien dobiec końca po tym jak Słowak posłał Czecha na deski dwukrotnie trafiając kombinacjami ciosów.

Materiał video z nokautem z tego starcia możecie zobaczyć poniżej. Vemola przyjął ciosy rywala i dosłownie odcięło mu prąd. Czech padł na deski i sędzia skoczył do przodu tak by Kristofić nie dobijał bezbronnego oponenta.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments