krzysztof głowacki o kolejnej walce w ksw video

Krzysztof Głowacki o kolejnej walce w KSW: „Kiedy wracam? Mniej więcej…” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 kwietnia 2024

Krzysztof Głowacki wypowiedział się na temat powrotu do klatki KSW. Kiedy „Główka” stoczy drugą walkę w MMA?

Krzysztof Głowacki zadebiutował w klatce federacji KSW w czerwcu 2023 roku. Były mistrz świata w boksie stoczył swoją pierwszą walkę w MMA na wielkiej gali KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Popularny „Główka” wygrał z Patrykiem Tołkaczewskim po efektownym nokaucie. Głowacki był w trudnej sytuacji w parterze kiedy „Gleba” wszedł w dosiad i bił z góry. Niespodziewanie Główka odpowiedział potężnym ciosem z dołu, po którym Tołkaczewski padł niczym rażony piorunem.

Niestety od tamtej pory nie było okazji ku temu by zobaczyć Głowackiego ponownie w akcji, choć zakładano, że Krzysztof wejdzie do klatki na KSW EPIC. Tak się nie stało i teraz Głowacki będąc gościem w studiu FanSportu odpowiedział na to kiedy ponownie wejdzie do klatki.

– No czekam, czekam na potwierdzenie od właścicieli KSW, kiedy wracam. To znaczy już mniej więcej znam datę, ale jeszcze nie mogę zdradzić, nie mogę wyjść przed szereg. Także niedługo.

Wygląda zatem na to, że Krzysztof Głowacki nie wejdzie do okrągłej klatki na majowej gali XTB KSW 94 tylko później, najwcześniej na czerwcowej gali KSW 95.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments