sebastian rajewski kontuzjowany francisco barrio ksw 93

Kontuzjowany Sebastian Rajewski wypadł z XTB KSW 93 w Paryżu!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 marca 2024

Sebastian Rajewski wycofał się z udziału w gali KSW 93 w Paryżu z powodu problemów ze zdrowiem. Nowym rywalem Aymarda Guiha będzie Francisco Barrio.

Podczas gali XTB KSW 93 podwójny mistrz francuskiej organizacji Hexagone MMA Aymard Guih (17-13-1) zostanie przywitany w okrągłej klatce KSW przez Francisco Barrio (12-3), czempiona chorwackiej organizacji FNC. Do konfrontacji w umownym limicie wagowym do 73 kilogramów dojdzie 6 kwietnia w hali Adidas Arena w Paryżu.

Początkowo Aymard Guih miał zmierzyć się z Sebastianem Rajewskim, ale Polak musiał wycofać się z tego pojedynku z przyczyn zdrowotnych.

Francisco Barrio stoczył w KSW cztery pojedynki. „Croata” najpierw przegrał przez większościową decyzję sędziów z Mateuszem Legierskim, a następnie pewnie wypunktował Bartłomieja Koperę. W kolejnym boju zmierzył się z Łukaszem Rajewskim, pokonał go w drugiej rundzie i zdobył bonus za najlepsze poddanie wieczoru. Ostatni raz w okrągłej klatce walczył w listopadzie 2022 roku i musiał uznać wyższość Macieja Kazieczki. Po tej walce Francisco stoczył i wygrał dwa pojedynki dla chorwackiej organizacji Fight Nation Championship i w jednym z nich wywalczył mistrzowski pas wagi lekkiej, a w drugim pokonał znanego z KSW Vaso Bakočevicia.

Aymard Guih rywalizuje w zawodowym MMA od roku 2012. W tym czasie stoczył 31 pojedynków, z których siedemnaście wygrał. W trakcie bogatej kariery wywalczył pas mistrzowski wagi półśredniej Szwajcarskiej organizacji Hard Fighting Championship, a w ostatnich walkach zdobył pasy wagi półśredniej i średniej francuskiej marki Hexagone MMA.  Francuz, który ma czarny pas w judo, zbierał doświadczenie walcząc między innymi dla takich organizacji jak Bellator czy Cage Warriors. Poza swoim krajem rywalizował w Anglii, Rosji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Włoszech, Szwajcarii i Anglii.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments