Kamil Minda to Denis Labryga nie wytrzymał ciśnienai

Kamil Minda: „To Denis Labryga nie wytrzymał ciśnienia” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 października 2023

Kamil Minda w najnowszym wywiadzie powiedział, że to Denis Labryga nie wytrzymał ciśnienia w trakcie panelu dyskusyjnego. Minda zmierzy się z Labrygą na Clout MMA 2. Do pojedynku zawodników dojdzie w sobotę 28 października. Co jeszcze o rywalu powiedział Minda?

Kamil Minda zmierzy się z Denisem Labrygą na gali Clout MMA 2 w Płocku. Gala odbędzie się 28 października, a w trakcie jednego z programów promujących to wydarzenie między Mindą, a Labrygą doszło do nieprzyjemnej sytuacji. Denis Labryga uderzył Kamila Mindę w trakcie face-offu.

Kamil Minda był gościem w studiu portalu FanSportu. Dziennikarz Michał Tuszyński porozmawiał z zawodnikiem Akademii Sportów Walki Wilanów na wiele interesujących tematów. Oczywiście nie mogło zabraknąć dyskusji na temat wspomnianego spotkania twarzą w twarz.

Kamil Minda na temat Denisa Labrygi

„To nie jest udawane, na wizji wyszło jaki jest Denis. Nie przypadliśmy sobie do gustu. No i się rozwinęła tak sytuacja, że sobie skoczyliśmy, że tak powiem do gardeł. Robiliśmy normalne face to face, czoło w czoło. Ja uważam, że to jest normalne. To Denis nie wytrzymał ciśnienia. Chciał wykorzystać rękoczyny, na szczęście nie trafił mnie, ja byłem czujny przejąłem jego nogę bo chciał mnie kopnąć w jaja. No podgrzaliśmy atmosferę, z tego co wiem to uratowaliśmy panel. Także teraz taka wisienka na torcie, dodaje mi się takiej atrakcyjności do tej walki.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments