kamil minda po walce z denisem labrygą

Kamil Minda po walce z Denisem Labrygą: „Był bardzo dobrze przygotowany taktycznie pode mnie” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 listopada 2023

Kamil Minda udzielił pierwszego wywiadu po walce z Denisem Labrygą. Michał Tuszyński wybrał się do Mińska Mazowieckiego by porozmawiać z Kamilem Mindą. Podopieczny Mirosława Oknińskiego przyznał, że Labryga był bardzo dobrze przygotowany taktycznie do walki.

Kamil Minda przegrał na gali Clout MMA z Denisem Labrygą. Po ciosach Denisa okolice oka Mindy zaczęły puchnąć sprawiając, że oko Kamila zaczęło się zamykać i lekarz nie dopuściła fightera Akademii Sportów Walki Wilanów do kontynuowania walki w trzeciej rundzie.

Reporter Michał Tuszyński wybrał się do Mińska Mazowieckiego gdzie Kamil Minda prowadzi swój team. Podopieczny Mirosława Oknińskiego udzielił pierwszego wywiadu po walce z Denisem Labrygą i przyznał, że jego rywal był dobrze przygotowany:

„Denis Labryga był bardzo dobrze przygotowany taktycznie pode mnie. Uważam, że dał dobrą walkę dlatego chwała mu za to, że tak fajnie się pokazał. Wydaje mi się, że daliśmy równą walkę, ale mimo wszystko Denis walczył ze spokojem. Słyszałem jego narożnik, a on wykonywał wszystko to co od nich usłyszał ze szczegółami. Kazali mu kopać tutaj, to kopał w punkt. Naprawdę dobrze taktycznie się przygotował do tej walki.”

Zostaw ocenę
20
3
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments