clout mma 2 denis labryga pokonał kamila mindę

Clout MMA 2: Denis Labryga pokonał Kamila Mindę

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 28 października 2023

W co-main evencie gali Clout MMA 2 w Płocku zmierzyli się Denis Labryga i Kamil Minda. W walce obowiązywały zasady K-1 jednak zawodnicy toczyli pojedynek w rękawicach do MMA. Jakim wynikiem zakończyła się walka Labryga vs. Minda?

W drugiej z walk wieczoru gali Clout MMA 2 w klatce zmierzyli się Denis Labryga i Kamil Minda. W ostatnich tygodniach przed pojedynkiem zawodnicy wielokrotnie obrażali się w mediach społecznościowych i wyzywali się w trakcie panelu dyskusyjnego.

Labryga i Minda pozwolili sobie także na rękoczyny podczas face-offu. Zawodnik WCA Fight Team zaatakował reprezentanta Akademii Sportów Walki Wilanów po tym jak ten sprowokował go stając nie tyle twarzą w twarz co czołem w czoło.

Wielu fanów sportów walki uznaje pojedynek Labryga vs Minda jako ten najbardziej „sportowy” w całej rozpisce gali Clout MMA 2. Jakim wynikiem zakończyła się walka dwóch skonfliktowanych fighterów?

Clout MMA 2: Labryga vs. Minda – relacja, wynik

Zaczęli ostro. Denis Labryga trafia potężnym lewym i ugiął się na nogach Minda. Mamy liczenie. Cios na cios. Mocne kopnięcie Labrygi. Ładny prawy ze strony Kamila Mindy. Mocne kopnięcie Denisa Labrygi. Potężny prawy „King Konga”. Labryga liczony. Dobra kombinacja lewy-prawy w wykonaniu Labrygi. Ładne kopnięcie na korpus w wykonaniu Denisa. Koniec pierwszej rundy.

Minda mocno zaczyna drugą rundę jednak wchodzi w klincz. Kolejny raz zawodnik Akademii Sportów Walki Wilanów klinczuje. High kick Labrygi. Frontalne kopnięcie Denisa. Kamil Minda atakuje wątrobę rywala. Kolejne wysokie kopnięcie Denisa. Potężny lewy high kick Labrygi! Zachwiał się na nogach Minda. Labryga kopnie na wątrobę, a następnie na głowę Mindy.

Niestety lekarz zarządził, że Kamil Minda nie jest zdolny do stoczenia trzeciej rundy. Zamknięte oko Mindy uniemożliwiło zawodnikowi kontynuacji walki.

Denis Labryga pok. Kamila Mindę przez TKO (kontuzja, niezdolność do walki)

Sprawdź wywiady po Clout MMA 2:

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr
1 miesiąc temu

Denis kozak, kozaczył i co??? Wielki H.. J wyszło ledwo co mu się UDAŁO