kamil minda chce walczyć z danielem omielańczukiem

Kamil Minda chce walczyć z Danielem Omielańczukiem! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 listopada 2023

Kamil Minda udzielił wywiadu portalowi FanSportu. W trakcie rozmowy Minda przyznał, że interesuje go walka z Danielem Omielańczukiem. Zawodnik Akademii Sportów Walki Wilanów chce pojedynku na zasadach MMA.

Michał Tuszyński, reporter portalu FanSportu wybrał się do Mińska Mazowieckiego by przeprowadzić wywiad z Kamilem Mindą. Zawodnik Akademii Sportów Walki Wilanów odpowiedział na wiele pytań.

W trakcie rozmowy padł temat kolejnej walki. Z kim chciałby zmierzyć się Kamil Minda? Okazuje się, że zawodnik chciałby walczyć z Danielem Omielańczukiem. Tym razem jednak nie byłoby to starcie w kickboxingu, a walka na zasadach MMA.

„Wybieram opcję taką najbardziej realną. Wiem, że do walki z Denisem Labrygą raczej pewnie nie dojdzie, do rewanżu na zasadach MMA. Denis mówi, że da mi walkę za jakiś czas, ale ja już nie mam tego czasu za dużo. Może to być za trzy, za pięć no nie wiem za ile lat. Także on się w jakiś sposób zabezpieczył. Bardziej realne dla mnie jest starcie z Danielem Omielańczukiem. Daniel w przeszłości mocno mnie przeszkolił, ja byłem amatorem, on był już doświadczonym zawodowcem. Dostałem wtedy od niego lekcję, ale wiesz no teraz trochę role się zmieniły. Ja się zmieniłem, mój poziom poszedł do przodu. Teraz by to tak nie wyglądało jak wtedy.”

Kto wygrałby walkę Minda vs. Omielańczuk?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments