kamaru usman kontuzjowany na media treningu ufc 294

Kamaru Usman doznał kontuzji na media treningu przed UFC 294! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 października 2023

Kamaru Usman doznał kontuzji na media treningu przed UFC 294! Wiele wskazuje na to, że „Nigeryjski Koszmar” nabawił się urazu w trakcie pokazowego treningu zapaśniczego z Justinem Gaethje. Posiadacz pasa BMF po jednej z akcji był zaniepokojony stanem zdrowia kolegi i zapytał go czy wszystko ok na co Usman odpowiedział, że nie i dodał, że coś strzeliło.

Kamaru Usman kontuzjowany! Taka informacja obiegła przed momentem światowe media branżowe. Były mistrz UFC w kategorii półśredniej miał nabawić się urazu w trakcie media treningu przed galą UFC 294 w Abu Dhabi.

Przypominamy, że Kamaru Usman wskoczył do rozpiski zastępując Paulo Costę, w którego łokieć wdarło się zakażenie i musiał poddać się operacji. Brazylijczyk nie zdołał się wykurować na czas, więc „Nigeryjski Koszmar” zastąpił go w rozpisce w starciu z Khamzatem Chimaevem.

Teraz Usman sam mógł wpakować się w tarapaty. Na nagraniu zamieszczonym przez dziennikarzy MMAJunkie widać moment, w którym Usman i Justin Gaethje skupiają się na zapasach i grapplingu w trakcie media treningu.

W pewnym momencie Kamaru Usman złapał Gaethje, wyniósł go do góry i wykonał obalenie. Tuż po tej akcji Justin natychmiast spytał swojego klubowego kolegę czy wszystko jest ok na co Usman odpowiedział: „Nie coś strzeliło/wyskoczyło.”

Akcję możecie zobaczyć na nagraniu zamieszczony poniżej. Zawodnik, ani przedstawiciele UFC nie odnieśli się jeszcze do tego czy ze stanem zdrowia Usmana wszystko jest ok. O rozwoju sytuacji będziemy was informować na bieżąco.

Wszystkie gale UFC obstawisz oraz obejrzysz na stronie legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl. Zarejestruj konto i skorzystaj z promocji dla nowych graczy. Wypełnij kupon i oglądaj darmową transmisję z UFC 294 tutaj.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments