kai kara-france ufc 284

Kai Kara-France wypadł z karty walk UFC 284! Sypie się rozpiska australijskiej gali.

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 grudnia 2022

Zaledwie kilka dni temu informowaliśmy was o tym, że pojedynek Paulo Costy z Robertem Whittakerem nie dojdzie do skutku. Później Whittaker powiedział, że w związku z upadkiem negocjacji kontraktowych z Brazylijczykiem organizacja całkowicie zdjęła go z rozpiski UFC 284. Dziś gruchnęła wieść o tym, że Kai Kara- France także wypadł z karty walk!

Nie są to najlepsze dni dla fanów MMA z Australii i Nowej Zelandii. Wielce wyczekiwany przez nich event UFC 284 na przestrzeni kilku dni stracił dwa pojedynki wchodzące w skład głównej karty walk. Najpierw odwołano walkę Costa vs. Whittaker, później całkowicie zdjęto Roberta z rozpiski i odłożono jego kolejny występ w czasie natomiast dziś Kai Kara-France poinformował, że doznał urazu, który wykluczy go ze startu w Perth.

Kai Kara-France poinformował o odniesieniu kontuzji za pośrednictwem instagrama. Zawodnik nie krył swego rozczarowania tą sytuacją:

„Niestety z powodu kontuzji musiałem wycofać się z walki w Perth. Jestem rozczarowany faktem, ze nie będę mógł zawalczyć przed własną publicznością w Australii. Przepraszam wszystkich tych, którzy mi kibicują. Jest to dla mnie bardzo frustrujący moment jednak wiem, że jest to właściwa decyzja. Mam nadzieję, że ja i Alex Perez będziemy mieli okazję ku temu by zawalczyć ze sobą w późniejszym terminie. Cieszcie się okresem świątecznym i bądźcie bezpieczni, do zobaczenia ponownie w 2023 roku.”

Gala UFC 284 odbędzie się 11 lutego w RAC Arena w Perth. W walce wieczoru Islam Makhachev podejmie Alexa Volkanovskiego. Stawką pojedynku będzie pas mistrzowski kategorii lekkiej. W co-main evencie Yair Rodriguez i Josh Emmett powalczą o tymczasowy pas mistrzowski dywizji piórkowej.

Zostaw ocenę
0
0