patryk kaczmarczyk przed ksw 94 zabiorę mu pas

Kaczmarczyk przed KSW 94: „Ruchała odebrał mi zero w rekordzie, ja zabiorę mu złoty pas”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 28 lutego 2024

Patryk Kaczmarczyk w programie MMA Studio wypowiedział się na temat rewanżowej walki z Robertem Ruchałą na gali KSW 94 w Ergo Arenie.

Patryk Kaczmarczyk i Robert Ruchała zmierzą się w rewanżowym pojedynku 11 maja na gali XTB KSW 94. Stawką tej walki będzie tymczasowy pas mistrzowski KSW w kategorii piórkowej.

Kaczmarczyk wspomniał, że Robert Ruchała odebrał mu zero w rekordzie. Zawodnik z Radomia ma jasny plan, zamierza wziąć rewanż i odebrać tymczasowy pas fighterowi z Nowego Sącza.

– On mi odebrał zero w rekordzie, ja zabiorę do domu ten złoty pas. Niech już sobie weźmie to zero, ja się zadowolę pasem i myślę, że będzie po równo. Jeszcze w zawodowej karierze nie miałem żadnego rewanżu, ale bardzo chcę się zrewanżować za tą jedną z moich dwóch porażek i wierzę, że uda mi się to zrobić. Największym marzeniem jest jednak pas, a nie sam rewanż.

Kaczmarczyk do rewanżowej walki z Ruchałą przygotowuje się w klubie Kill Cliff na Florydzie. Patryk ma nadzieję, że będzie mu dane częściej pojawiać się na macie tego teamu.

– Liczę na to, że to nie jest mój ostatni obóz tutaj i wierzę, że wygram ten pas i do obrony też będę przygotowywał w podobnych okolicznościach.

Warto wspomnieć, że przed rewanżem doszło do śmiesznej sytuacji. Kaczmarczyk i Ruchała lecieli na obozy do USA tym samym samolotem.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments