Justin Gaethje na temat potencjalnej walki z conorem mcgregorem

Justin Gaethje na temat potencjalnej walki z Conorem McGregorem: „Nie będę się bił z zawodnikiem który bierze sterydy”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 30 lipca 2023

Justin Gaethje na konferencji prasowej po gali UFC 291 odpowiedział na słowa Conora McGregora. Amerykanin został zapytany przez dziennikarzy o to czy przyjąłby walkę z Irlandczykiem. Oto co powiedział Highlight.

Justin Gaethje zmierzył się z Dustinem Poirierem w walce wieczoru gali UFC 291. „Highlight” wziął udany rewanż w starciu z „Diamondem”. Dedykowany artykuł na temat tego pojedynku znajdziecie tutaj. Justin Gaethje brutalnie nokautuje Poiriera high kickiem i wygrywa pas BMF!

Zdobywca pasa BMF pojawił się na konferencji prasowej po gali gdzie odpowiadał na pytania dziennikarzy. Nie mogło zabraknąć zapytania o osobę Conora McGregora, który reagując na wydarzenia na UFC 291 napisał w sieci: „Je**ć Chandlera, dajcie mi Gaethje.”

Co na temat potencjalnego pojedynku z Conorem McGregorem powiedział Justin Gaethje?

„Prawda jest taka, że odrzucił propozycję walki ze mną chyba z sześć razy. Zwykle jest tak, że musisz przegrać, aby otrzymać walkę z McGregorem, to dziwne. Nie wiem co się dzieje, ja walczę w MMA. Chcę wielkich i ekscytujących walk, ale nie będę się bił z zawodnikiem, który bierze sterydy. Ja nigdy nie stosowałem anabolików i nie zamierzam ich brać, no może wtedy kiedy będę już na emeryturze. Jednak nie chcę wychodzić do walki z kimś kto łamie zasady. Nie powinienem nawet mówić, że wziąłbym walkę z McGregorem, że jej chcę, no ale taka jest prawda.”

Zostaw ocenę
50
14
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments