UFC 291 Justin Gaethje znokautował Poiriera high kickiem

UFC 291: Justin Gaethje brutalnie nokautuje Poiriera high kickiem i wygrywa pas BMF! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 30 lipca 2023

Dwóch topowych zawodników kategorii lekkiej stanęło do rewanżowego starcia na gali UFC 291. Dustin Poirier i Justin Gaethje zmierzyli się w walce wieczoru gali UFC w Salt Lake City. Który z zawodników sięgnął po pas BMF? Jaki był wynik walki Poirier vs. Gaethje 2?

Uwielbiani przez fanów Dustin Poirier i Justin Gaethje stanęli do rewanżowego starcia na gali UFC 291. Bratobójcza walka Amerykanów miała dodatkowy smaczek, gdyż organizacja UFC położyła na szali pas BMF.

W pierwszym starciu górą był reprezentant American Top Team. Czy w drugiej potyczce również lepszy był „Diament”? Jaki był wynik walki Poirier vs. Gaethje 2?

UFC 291: Poirier vs. Gaethje 2 – relacja, wynik walki

Czas na walkę wieczoru gali UFC 291! Starcie o pas BMF! Body kick Poiriera, na który Gaethje odpowiada dwoma mocnymi low kickami. Bardzo ładne wymiany. Zawodnicy nie boją się wymieniać ciosów w krótkim dystansie. Gaethje wydaje się trafiać mocniejszymi ciosami jednak Dustin sporadycznie wyprowadza stopujące ciosy, którymi idealnie przebija się przez gardę rywala. Kolejna ciekawa wymiana w której Gaethje wchodzi ciosami wydaje się, że jest to „jego” akcja jednak Poirier kończy mocnym uderzeniem i karci Highlighta. Dustin ciekawie wykorzystuje kopnięcia po tym jak Gaethje lekko obniża pozycję i schodzi do boku. Mało brakło, a jedno z takich kopnięć posłałoby Justina na deski. Poważne rozcięcie na skórze po lewej stronie głowy Gaethje. Jest także rozcięcie na nosie Justina. Wyrównana runda z lekkim wskazaniem na Poiriera.

Publiczność skanduje nazwisko Poiriera na początku drugiej odsłony. Justin Gaethje brutalnie nokautuje Poiriera high kickiem i wygrywa pas BMF! WOW! Cóż za świetna akcja Justina!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Top
10 miesięcy temu

Szok ale ko