pena nunes emerytura

Julianna Pena atakuje Amandę Nunes: „Wystraszyłam cię tak bardzo, że przeszłaś na emeryturę.”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 czerwca 2023

Julianna Pena wściekle zareagowała na wieść o tym, że Amanda Nunes przechodzi na emeryturę. Wenezuelka miała być rywalką Brazylijki na gali UFC 289 jednak musiała się wycofać z pojedynku z powodu kontuzji. Zawodniczki stoczyły już dwie walki i mają po jednej wygranej na koncie. Pena liczyła na to, że trylogia z Nunes dojdzie do skutku.

Amanda Nunes pokonała Irene Aldanę po jednogłośnej decyzji sędziów. Po wygranej na UFC 289 Brazylijka ogłosiła zakończenie kariery. Większość zawodników i zawodniczek zareagowało pozytywnie na decyzję Lwicy. Dedykowany artykuł z wpisami fighterów znajdziecie tutaj. Amanda Nunes wygrywa i przechodzi na emeryturę. Zawodnicy UFC reagują!

Jedna osoba była wyraźnie niezadowolona z takiego rozwoju wydarzeń. Julianna Pena, która pierwotnie na gali UFC 289 miała stoczyć trzeci bój z Nunes mocno skrytykowała Amandę:

„Odbieram twoją decyzję jako komplement. Wystraszyłam cię tak bardzo, że przeszłaś na emeryturę. Prywatnie gratuluję, Zawodowo pytam co to kurwa było? Kanadyjczycy nawet nie buczeli, oni po prostu zaczęli wychodzić z hali w trakcie walki.”

Zawodniczka dodała do swej wypowiedzi hasztagi: okropne, śmierdząca nuda, unikanie walki.
Julianna Pena może być w tej chwili jedyną niezadowoloną zawodniczką jednak w szerszej perspektywie takich fighterek może być więcej. Prezes UFC Dana White nie wyklucza bowiem zamknięcia kategorii piórkowej pań. Więcej na ten temat tutaj. Dana White o przyszłości kategorii piórkowej kobiet.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments