Jorge Masvidal UFC wypłata najwyższa

Jorge Masvidal zdradził jaką najwyższą wypłatę otrzymał od UFC!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 czerwca 2023

Jorge Masvidal był gościem w podcaście Tyreeka Hilla. Gamebred, który skończył karierę w MMA zdradził jaką najwyższą wypłatę otrzymał od organizacji UFC. Masvidal nie powiedział za który pojedynek tyle zarobił, ale określił kwotę.

Jorge Masvidal to zawodnik, którego bez wątpienia należy zaliczyć do największych gwiazd UFC w ostatnich latach. Wielu fanów było zatem zaciekawionych ile za jedną walkę inkasuje „Gamebred”.

Masvidal był gościem w podcaście Tyreeka Hilla i w trakcie rozmowy podał jaką najwyższą wypłatę otrzymał od UFC po walce. Okazuje się, że mówimy to o wielkich kwotach.

„Ile zarobiłem najwięcej za walkę? Kwota około 5 milionów dolarów, bardzo blisko tej sumy. UFC naprawdę dba o zawodników jak chodzi o sprawy medyczne typu kontuzje. Jeśli cokolwiek stanie się w trakcie przygotowań do walki to organizacja pokrywa koszty, podobnie jeśli nabawimy się urazu w trakcie pojedynku. Nie mamy jakiegoś specjalnego ubezpieczenia, czy planu dentystycznego jednak wszystko co jest powiązane z treningami i walkami zostaje zabezpieczone i opłacone przez UFC.”

Przypominamy, że mowa tu o samej wypłacie od organizacji UFC, jeśli ta kwota wyniosła 5 milionów za walkę to należy do tego doliczyć jeszcze wpływy od indywidualnych sponsorów, a te mogą sprawić, że łącznie będzie to naprawdę wielka suma pieniędzy.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments