jorge masvidal opowiada historię o niespodziewanym spotkaniu

Jorge Masvidal opowiada historię o niespodziewanym spotkaniu z dawnym rywalem [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 31 października 2023

Jorge Masvidal w trakcie rozmowy z Alexem Behuninem z portalu MMA Mania przytoczył ciekawą historię dotyczącą niespodziewanego spotkania z jednym ze swoich dawnych rywali. Kogo spotkał Masvidal?

Kilka dni wstecz informowaliśmy was o tym, że Jorge Masvidal zapowiedział swój powrót do startów. „Gamebred” nie będzie walczył w MMA, a stoczy pojedynek bokserski. W najbliższych tygodniach poznamy nazwisko rywala, z którym będzie się mierzył Masvidal.

W trakcie rozmowy z Alexem Behuninem dziennikarzem portalu MMA Mania, Masvidal opowiedział historię o niespodziewanym spotkaniu z jednym ze swoich dawnych rywali. Kogo spotkał Jorge i dlaczego był tak zaskoczony sytuacją?

„Zdarzyła się szalona sytuacja. Wszedłem do klubu nocnego, miałem założone okulary przeciwsłoneczne. W pewnym momencie usłyszałem: 'Jorge Masvidal, co słychać?’. Pomyślałem ku*wa ten głos brzmi znajomo. Obracam się, a to była 4:30 rano patrzę, a przede mną stoi Kamaru Usman, też miał okulary na sobie. Mówię co jest ku*wa, chyba mi całkiem odjeb*ało, podniosłem do góry okulary mówię: 'Usman?!’, a on też podnosi swoje i mówi: 'Co jest Masvidal?’. Co za skur*iel. To się wydarzyło dzień przed tym jak ogłosili walkę Usman – Chimaev. Chcę tylko powiedzieć, że jakby Kamaru miał 5-6 tygodni by przygotować się do walki z Chimaevem to by go pokonał. Gwarantuję, Usman by go znokautował.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments