jorge masvidal zapowiada powrót weteran planuje walkę

Jorge Masvidal zapowiada powrót. Weteran planuje walkę bokserską!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 27 października 2023

Jorge Masvidal w rozmowie z dziennikarzami stacji ESPN zapowiedział powrót do startów. Gamebred nie będzie jednak walczył w MMA. Weteran planuje stoczenie walki bokserskiej na początku 2024 roku.

Jorge Masvidal toczył pojedynki w zawodowym MMA przez dwadzieścia lat. Do największych sukcesów Gamebreda należy bez wątpienia zaliczyć zdobycie pasa BMF. Warto też zaznaczyć, że Jorge mimo upływu lat był w stanie przewalczyć na pełnym dystansie pojedynki z tak wysoko notowanymi oponentami jak Kamaru Usman, Colby Covington czy Gilbert Burns.

Masvidal nie zamierza wracać do MMA, weteran planuje walkę bokserską. W rozmowie z dziennikarzami stacji ESPN zapowiedział:

„Nie będę teraz wymieniał żadnych nazwisk, ale powiem jedno na początku przyszłego roku ktoś zostanie ubity.”

W ostatnich miesiącach Masvidal skupił się na promowaniu gal swojej organizacji. Wywodzący się z ulicznych walk Jorge z powodzeniem organizuje eventy, na których zawodnicy toczą pojedynki MMA na gołe pięści.

Organizację Masvidala zasiliło wiele znanych nazwisk. Na jednej z ostatnich gal Junior dos Santos rozbił Fabricio Werduma, a na najbliższym wydarzeniu Roy Nelson i Alan Belcher zawalczą o pas mistrzowski, a w gali weźmie udział łącznie aż dwunastu weteranów UFC.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments