hector lombard w gamebred mma na gołe pięści

Hector Lombard zawalczy w organizacji Jorge Masvidala! 12 weteranów UFC w rozpisce Gamebred MMA na gołe pięści!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 października 2023

Hector Lombard zawalczy w organizacji Jorge Masvidala! Nim doświadczony Kubańczyk zamelduje się w ringu polskiej organizacji GROMDA stoczy walkę na gali Gamebred w Mississippi. Łącznie, aż 12 weteranów UFC stoczy 10 listopada walki MMA na gołe pięści.

O tym, że Jorge Masvidal prężnie rozwija swą organizację Gamebred FC pisaliśmy już wielokrotnie. Na ostatniej gali Junior dos Santos pewnie pokonał Fabricio Werduma, natomiast 10 listopada w walce wieczoru gali w Mississippi zmierzą się Roy Nelson i Alan Belcher.

Hector Lombard zawalczy w organizacji Jorge Masvidala

Polskich fanów zapewne najbardziej interesuje fakt, że na gali Masvidala wystąpi Hector Lombard, czyli zawodnik który niedawno podpisał kontrakt z organizacją GROMDA. Więcej na ten temat przeczytacie w dedykowanym artykule. Hector Lombard dołączył do GROMDY! Były fighter UFC nowym nabytkiem polskiej organizacji!

Wielu fanów spodziewało się występu weterana Bellatora i UFC na gali GROMDA 15, która odbędzie się w piątek 1 grudnia. Nie wydaje się jednak by było to możliwe jeśli weźmiemy fakt, że 10 listopada Lombard będzie walczył z Chrisem Sarro na gali w Mississippi.

12 weteranów UFC w rozpisce Gamebred MMA na gołe pięści

Na wydarzeniu zaplanowanym na 10 listopada w Mississippi Coast Coliseum zawalczy łącznie, aż dwunastu weteranów organizacji UFC. Z wymienionych wcześniej zawodników boje w najlepszej lidze MMA na świecie toczyli oczywiście Roy Nelson, Alan Belcher oraz Hector Lombard. Jakich zawodników poza tymi trzema zakontraktował Jorge Masvidal?

Bez wątpienia najbardziej znanym jest Francisco Trinaldo, którego wielu sympatyków MMA kojarzy po prostu jako Massaranduba. Ten doświadczony Brazylijczyk stoczył, aż 26 walk w octagonie UFC. Warto przypomnieć, że Trinaldo odszedł z UFC notując pięć wygranych w siedmiu ostatnich występach, więc nie można tu mówić o zwolnieniu za słabe wyniki.

Kibice MMA powinni także kojarzyć takich zawodników jak Jason Knight oraz Curtis Millender, choć w przypadku tego pierwszego zapewne bardziej znane są jego walki w ringu organizacji BKFC. Umowami z organizacją Jorge Masvidala związali się także: Randy Costa, Brandon Davis, Alex Nicholson, Sasha Palatnikov, Chase Sherman i Joshua Weems.

Gamebred MMA: Nelson vs. Belcher – karta walk

Karta główna:

 • Roy Nelson vs. Alan Belcher – o wakujący pas HW
 • Randy Costa vs. Jason Knight
 • Dillon Cleckler vs. Alex Nicholson
 • Joel Bauman vs. Curtis Millender
 • Sasha Palatnikov vs. Francisco Trinaldo
 • Hector Lombard vs. Chris Sarro
 • Ago Huskic vs. Joshua Weems
 • Brandon Davis vs. Joe Penafiel
 • Carl Seumanutafa vs. Chase Sherman
 • James Freeman vs. Tyler Hill
 • Dennis LaBruzza vs. Javanis Ross
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments