jorge masvidal walki mma na gołe pięści

Jorge Masvidal o galach Gamebred: „Walki MMA na gołe pięści nawiązują do starć rzymskich gladiatorów”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 27 sierpnia 2023

Jorge Masvidal udzielił wywiadu portalowi MMAmania. W trakcie rozmowy były posiadacz pasa BMF został między innymi zapytany o dobre zarobki zawodników walczących na galach Gamebred FC, a także o format toczonych starć.

Jorge Masvidal zakończył karierę w zawodowym MMA i skupia się na pracy promotora swej organizacji Gamebred FC. Na najbliższej gali organizowanej przez Masvidala w walce wieczoru dojdzie do rewanżowego starcia dwóch byłych mistrzów UFC – Junior Dos Santos vs. Fabricio Werdum.

Masvidal był gościem online w podcaście portalu MMAmania.com, gdzie w trakcie rozmowy padło między innymi pytanie o wysokie zarobki zawodników walczących na galach Gamebred Promotions. Oto co na ten temat powiedział Jorge:

„Nie mogę powiedzieć kto inwestuje i wykłada pieniądze jednak zapewniam was, że jest to bardzo solidna i rzetelna grupa inwestorów. Po prostu chcą pozostać anonimowi. Mamy identyczną wizję, chcemy dać ludziom produkt, którego nie oferuje im nikt inny i na ten moment to nam się udaje.”

Jorge Masvidal na temat pomysłu na rozwój Gamebred FC i nawiązań do starożytnego Rzymu:

„Chcemy niejako powrócić do początków tego sportu. Kocham to i dlatego tak wiele frajdy sprawia mi promowanie tych wydarzeń. Promowanie tych bestii ponieważ walki MMA na gołe pięści są najbliższym nawiązaniem do starć rzymskich gladiatorów.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments