Junior dos Santos o odejściu z programu usada

Junior Dos Santos: „Będąc w programie USADA nie możesz brać przedtreningówek i spalaczy tłuszczu…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 27 sierpnia 2023

39-letni Junior Dos Santos wygląda aktualnie zdecydowanie lepiej aniżeli w czasie, gdy walczył w organizacji UFC. Były mistrz kategorii ciężkiej najlepszej ligi MMA na świecie zdradził wiele informacji na temat programu USADA i różnic jakie jego ciało odczuwa po odejściu z UFC.

Junior Dos Santos przygotowuje się aktualnie do rewanżowego starcia z Fabricio Werdumem, które odbędzie się 8 września. „Cigano” i „Vai Cavalo” zmierzą się w walce MMA na gołe pięści, która odbędzie się na gali promowanej przez Jorge Masvidala.

Sylwetki obu zawodników znacznie się poprawiły po opuszczeniu programu USADA (Amerykańska Agencja Antydopingowa). 39-letni Junior Dos Santos w rozmowie z Morning Kombat przyznał, że USADA zabraniała stosowania wielu suplementów diety, które są znane i używane przez amatorów sportów walki czy osób trenujących na siłowni:

„Staram się robić dobrą robotę, a to że nie jestem teraz w programie USADA tylko mi w tym pomaga. Mogę stosować przedtreningówki, mogę brać spalacze tłuszczu, mogę brać wszystkie suplementy diety, witaminy, leki, czuję się więc dobrze i jem zdrowo. Zawsze o siebie dbałem i robiłem co mogłem jednak ponieważ przez tak wiele lat nawet najprostsze suplementy były zakazane moje ciało reaguje na nie niesamowicie. Jeśli dostarczam odpowiednich składników to natychmiast odczuwam efekty ich działania.”

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments