Jorge Masvidal powróci na ufc 305 w miami?

Jorge Masvidal na temat powrotu z emerytury jeśli UFC 305 odbędzie się w Miami!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 września 2023

Jorge Masvidal udzielił wywiadu dziennikarzom portalu MiddleEasy. W trakcie rozmowy „Gaembered” głównie skupił się na promowaniu swoich gal, na których będą odbywały się pojedynki na gołe pięści toczone na zasadach MMA. Masvidal odniósł się także do plotek na temat powrotu z emerytury na gali UFC 305 w Miami.

Zakulisowe rozmowy w trakcie gal UFC sugerują, że gala UFC 305 może odbyć się w Miami. To oznaczałoby powrót organizacji UFC na Florydę w pierwszej połowie 2024 roku. Jorge Masvidal udzielił wywiadu portalowi MiddleEasy i w trakcie rozmowy został zapytany o ewentualny powrót do startów właśnie w trakcie tego wydarzenia.

„Gamebred”, który aktualnie skupia się na pracy promotora szybko uciął tę ideę mówiąc, że na ten moment nie ma takich planów:

„Nie bracie, jestem na emeryturze. Mam walki do promowania i inne rzeczy na głowie. Kocham MMA, staram się codziennie pojawiać się na macie, jednak rywalizacja, która za tym idzie, toczyłem walki przez 20 lat. Wystarczy, jest to mój ukochany sport naprawdę jednak nie zamierzam w tej chwili z nikim się bić.”

UFC Paryż – gdzie oglądać?

Galę UFC Paryż: Gane vs. Spivac w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w sobotę 2 września o 18:30. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 21:00 w sobotę 2 września.

-=> Darmowa transmisja UFC Paryż: Gane vs. Spivac!

Data: 2 września, sobota
Lokalizacja: Paryż, Francja
Ilość walk: 11
Start transmisji z karty wstępnej: 18:30, sobota 2 września
Start transmisji z karty głównej: 21:00, sobota 2 września
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj UFC Paryż! Stream online!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments