John Dodson zdobył pas BKFC

John Dodson wywalczył pas mistrzowski BKFC przed własną publicznością! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 sierpnia 2023

John Dodson to jeden z wielu weteranów UFC, którzy bili się o najwyższe cele w octagonie i podjęli decyzję o przejściu do bokserskiego ringu by spróbować się w walkach na gołe pięści. Dodson zmierzył się z JR Ridgem w walce wieczoru gali BKFC 48 w Albuquerque.

John Dodson dołączył jakiś czas temu do grona dobrze znanych zawodników, którzy przeszli z organizacji UFC do organizacji Bare Knuckle Fighting Championship. W ringu BKFC swych sił próbowali już tacy fighterzy jak: Alan Belcher, Mike Perry, Chad Mendes, Eddie Alvarez, Luke Rockhold i wielu, wielu innych.

John Dodson wywalczył pas mistrzowski BKFC w kategorii muszej w walce wieczoru gali BKFC 48 w Albuquerque. Dodson walczył przed własną publicznością i chciał bardzo szybko skończyć rywala! Dodson najpierw zapędził Ridge’a w narożnik, gdzie posłał serię brutalnych ciosów, aż w końcu lewym posłał Ridge’a na deski. Słaniający się na nogach fighter narzekał, że otrzymał nielegalny cios palcem w oko i że Dodson go odepchnął.

W ringu pojawił się lekarz, który ocenił stan zdrowia JR’a Ridge’a, a następnie wyraził zgodę na kontynuację pojedynku. Dodson nie czekał i wjechał w rywala kombinacjami ciosów, a pod koniec widząc, że oponent jest zraniony trafiał głównie mocnym lewym. John Dodson od 2022 roku wygrał łącznie sześć walk, trzy w BKFC oraz trzy w MMA.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments