Joanna Jędrzejczyk gala ufc w singapurze

Joanna Jędrzejczyk promuje galę UFC Singapur w specjalnym materiale video!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 sierpnia 2023

Już w najbliższy weekend organizacja UFC zawita do azjatyckiego Singapuru. Na gali dojdzie do potyczki Max Holloway vs. Korean Zombie, a w karcie wstępnej zawalczą między innymi Łukasz Brzeski i Michał Oleksiejczuk. Nie są to jedyne polskie akcenty tego wydarzenia. Joanna Jędrzejczyk, była mistrzyni UFC jako ambasadorka organizacji wybrała się do Singapuru by promować event!

Choć Joanna Jędrzejczyk oficjalnie potwierdziła przejście na emeryturę to organizacja UFC bardzo chętnie zaprasza Polkę do pracy w roli ambasadorki. Jędrzejczyk świetnie się w tej roli sprawdza, a zagraniczni fani chętnie pojawiają się na spotkaniach z JJ, aby przybić piątkę zgarnąć autograf czy po prostu odrobinę porozmawiać.

Tym razem organizacja UFC wysłała Joannę Jędrzejczyk w podróż do Singapuru, gdzie Polka zwiedzała szereg atrakcji turystycznych. Na gali w Singapurze wystąpią między innymi Łukasz Brzeski i Michał Oleksiejczuk, więc może w kwaterze głównej UFC uznano, że Jędrzejczyk będzie doskonałą ambasadorką tego eventu by dodatkowo wypromować go i 'trafić’ do szerszego grona polskich fanów.

Nim przejdziemy do materiału video z udziałem Joanny Jędrzejczyk przypominamy gdzie można oglądać i obstawiać galę UFC Singapur, a także wszystkie kolejne wydarzenia organizowane przez UFC.

UFC: Holloway vs. Korean Zombie – gdzie oglądać?

Galę UFC SingapurHolloway vs. Korean Zombie, z walkami Łukasza Brzeskiego i Michała Oleksiejczuka w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w sobotę 26 sierpnia o 11:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 14:00 w sobotę 26 sierpnia.

-=> Transmisja z UFC: Holloway vs. Korean Zombie. Oglądaj za darmo!

Data: 26 sierpnia, sobota
Lokalizacja: Singapur
Ilość walk: 13
Start transmisji z karty wstępnej: 11:00, sobota 26 sierpnia
Start transmisji z karty głównej: 14:00, sobota 26 sierpnia
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj UFC Singapur! Stream online!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Joanna Jędrzejczyk promuje galę UFC Singapur!

Organizacja UFC udostępniła specjalny materiał video, w którym fani mogą śledzić podróż Joanny Jędrzejczyk po Singapurze. Była mistrzyni kategorii słomkowej zwiedza, a zarazem przedstawia interesujące atrakcje turystyczne w Singapurze!

UFC: Holloway vs. Korean Zombie – kursy bukmacherskie

Galę UFCHolloway vs. Korean Zombie obejrzysz na żywo u bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy założyć konto i obstawić dowolny zakład! Jeśli nie posiadacie jeszcze konta, możecie skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej. Wartość bonusów to ponad 600 zł!

Przede wszystkim za samą rejestrację otrzymacie darmowe 20 zł, a kolejne 10 doliczone będzie do pierwszego depozytu. To nie wszystko – trzy pierwsze zakłady do 100, 200 oraz 300 zł obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranego kuponu Fortuna zwróci stawkę na konto gracza.

Wielkim faworytem bukmacherów jest Max Holloway, na którego wygraną wystawiono kurs 1.10Korean Zombie jest natomiast ogromnym underdogiem, na zwycięstwo Koreańczyka wystawiono bowiem kurs 6.02 – jest to sytuacja niezwykle rzadko spotykana w main evencie gali UFC!

-=> Odbierz bonusy i oglądaj walkę Holloway vs. Korean Zombie!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments