ufc singapur michał oleksiejczuk kursy bukmacherskie

UFC Singapur: Njokuani vs. Oleksiejczuk – kursy bukmacherskie. Brak wyraźnego faworyta w walce „Husarza”!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 sierpnia 2023

Michał Oleksiejczuk zmierzy się z Chidim Njokuanim na gali UFC w Singapurze. Pojedynek odbędzie się 26 sierpnia, a starcie będzie częścią karty wstępnej gali UFC: Holloway vs. Korean Zombie. Jak prezentują się kursy bukmacherskie na walkę Njokuani vs. Oleksiejczuk?

Michał Oleksiejczuk i Chidi Njokuani zmierzą się w pojedynku zakontraktowanym w limicie kategorii średniej. Njokuani, który ma na swoim koncie 8 walk w organizacji Bellator trafił do organizacji UFC przez program Dana White’s Contender Series.

Polak podpisał umowę z najlepszą ligą MMA na świecie po serii wygranych na galach TFL i FEN. Oleksiejczuk nie miał łatwego startu w organizacji UFC jednak w ostatnim czasie Michał podjął decyzję o zejściu do kategorii średniej. Obdarzony nokautującą siłą ciosu „Husarz” uznał, że to właśnie w kategorii do 84 kilogramów będzie miał większe szanse na odniesienie sukcesu.

Nim przejdziemy do kursów bukmacherskich przypominamy gdzie można obstawiać i oglądać galę UFC Singapur oraz wszystkie kolejne wydarzenia organizowane przez UFC.

UFC: Holloway vs. Korean Zombie – gdzie oglądać?

Galę UFC Singapur: Holloway vs. Korean Zombie, z walkami Łukasza Brzeskiego i Michała Oleksiejczuka w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w sobotę 26 sierpnia o 11:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 14:00 w sobotę 26 sierpnia.

-=> Transmisja z UFC Singapur: Holloway vs. Korean Zombie. Oglądaj za darmo!

Data: 26 sierpnia, sobota
Lokalizacja: Singapur
Ilość walk: 13
Start transmisji z karty wstępnej: 11:00, sobota 26 sierpnia
Start transmisji z karty głównej: 14:00, sobota 26 sierpnia
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj UFC Singapur! Stream online!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

UFC: Njokuani vs. Oleksiejczuk – kursy bukmacherskie

Galę UFC Singapur: Holloway vs. Korean Zombie obejrzysz na żywo u bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy założyć konto i obstawić dowolny zakład! Jeśli nie posiadacie jeszcze konta, możecie skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej. Wartość bonusów to ponad 600 zł!

Przede wszystkim za samą rejestrację otrzymacie darmowe 20 zł, a kolejne 10 doliczone będzie do pierwszego depozytu. To nie wszystko – trzy pierwsze zakłady do 100, 200 oraz 300 zł obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranego kupony Fortuna zwróci stawkę na konto gracza.

W walce Chidi Njokuani vs. Michał Oleksiejczuk bukmacherzy oceniają szansę obu zawodników bardzo podobnie. Minimalnie wyżej wyceniono szansę na zwycięstwo „Husarza” jednak brak tu wyraźnego faworyta.

-=> Odbierz bonusy i oglądaj walkę Njokuani vs. Oleksiejczuk!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments