Joanna Jędrzejczyk po wygranej mateusza gamrota nad fizievem

Joanna Jędrzejczyk po wygranej Mateusza Gamrota nad Rafaelem Fizievem: „Planował zwyciężyć walkę w innym stylu…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 września 2023

Joanna Jędrzejczyk, była mistrzyni organizacji UFC w kategorii słomkowej towarzyszyła w Las Vegas ekipie Mateusza Gamrota. Zawodnik kategorii lekkiej wielokrotnie powtarzał, że rozmowy z JJ wiele mu dają. Co Jędrzejczyk powiedziała po zwycięstwie Gamera nad Rafaelem Fizievem?

Mateusz Gamrot zanotował najważniejsze zwycięstwo w dotychczasowej karierze. Zawodnik Czerwonego Smoka i American Top Team pokonał Rafaela Fizieva na gali UFC Vegas 79. Dzięki tej wygranej Polak powinien zanotować kolejny awans w rankingu kategorii lekkiej.

W Las Vegas z teamem Gamrota przebywała Joanna Jędrzejczyk, która okazała rodakowi spore wsparcie podczas nieobecności głównego trenera Mike’a Browna. Jędrzejczyk przez wiele lat trenowała w American Top Team i nawet teraz pełniąc rolę ambasadorki organizacji UFC często bywa na macie ATT. Była mistrzyni kategorii słomkowej skomentowała wygraną Gamrota nad Fizievem na łamach facebooka:

„Kolejne zwycięstwo Mateusza Gamrota w UFC! zdecydowanie Mateusz planował zwyciężyć walkę w innym stylu ale przygotowywał się do walki z Rafaelem Fizievem z każdej strony: siły, szybkości, taktyki, kondycji ale i również obrony, która okazała się bardzo skuteczna. Cieszmy się! Mateusz awansuje w rankingach i przybliża się do walki o tytuł mistrzowski.”

Już 7 października odbędzie się gala UFC Vegas 80, z której transmisja online będzie dostępna na eFortuna.pl. By uzyskać dostęp do darmowej transmisji z wydarzenia wystarczy się zarejestrować, odebrać bonus oraz wypełnić pierwszy kupon. Oglądaj gale UFC za darmo tutaj.

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments