joanna jędrzejczyk potwierdziła datę debiutu roberta bryczka ufc

Joanna Jędrzejczyk po wizycie w biurze UFC potwierdziła datę debiutu Roberta Bryczka!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 30 sierpnia 2023

Joanna Jędrzejczyk gościła w ostatnich dniach w Las Vegas gdzie spędziła sporo czasu w biurze organizacji UFC. Najlepsza liga MMA na świecie chętnie sięga po usługi Polki, która jest świetną ambasadorką sportu. Joanna Jędrzejczyk zamieściła w sieci wpis, w którym w zasadzie potwierdziła datę debiutu Roberta Bryczka w octagonie!

W ostatnich dniach pojawiła się w sieci informacja o tym jakoby Robert Bryczek miał związać się umową z organizacją UFC. We wstępnym przecieku wiele wskazywało na to, że Polak może zadebiutować na gali UFC Vegas 79: Fiziev vs. Gamrot.

Z wypowiedzi Joanny Jędrzejczyk można wywnioskować, że tak właśnie powinno być. Polka podała bowiem, że wybiera się we wrześniu do Vegas na walkę Mateusza Gamrota, dodając że może na tej gali wystąpić także inny Polak.

Jędrzejczyk skwitowała wszystko „mrugnięciem”. Można zatem uznać, że skoro była mistrzyni UFC „puściła oko” do fanów w swej wypowiedzi to sprawa jest pewnie zaklepana i zobaczymy Bryczka w octagonie właśnie w nocy z soboty 23, na niedzielę 24 września.

Joanna Jędrzejczyk po wizycie w biurze UFC:

„Moja szybka (4 dniowa) podróż do Vegas właśnie dobiega końca i za chwilę wskakuję do samolotu.
Ten wyjazd był dla mnie trochę albo może nawet bardziej niż trochę pełen emocji, wspomnień i powrotu do przeszłości mojej kariery sportowej oraz sporego wyróżnienia. O którym więcej może wkrótce.

Tęsknię za sportem, a bardziej za karierą sportową bo przecież sport mam we krwi i uprawiam go codziennie. Cieszę się że UFC utrzymuje mnie cały czas w zajętości i przy sobie. Kocham też wracać do Vegas, miasta gdzie wszystko się narodziło.

Także doba, a może dwie w domu i uciekam do Niemiec następnie do Bostonu na Harvard, a następnie ponownie do Vegas na walkę naszego przyszłego Mistrza UFC Mateusza Gamrota (i może kolejnego polskiego zawodnika ;))

Także dobrej nocy.
PS jak obstawiacie kolejne zwycięstwo GAMERA?”

UFC Vegas 79: Fiziev vs. Gamrot – kursy bukmacherskie

Galę UFC Vegas 79: Rafael Fiziev vs. Mateusz Gamrot obejrzysz na żywo u bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy założyć konto i obstawić dowolny zakład! Jeśli nie posiadacie jeszcze konta, możecie skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej. Wartość bonusów to ponad 600 zł!

Przede wszystkim za samą rejestrację otrzymacie darmowe 20 zł, a kolejne 10 doliczone będzie do pierwszego depozytu. To nie wszystko – trzy pierwsze zakłady do 100, 200 oraz 300 zł obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranego kuponu Fortuna zwróci stawkę na konto gracza.

W walce wieczoru gali UFC Vegas 79 bukmacherzy nie widzą faworyta. Szanse obu zawodników zostały wycenione na takim samym poziomie!

-=> Odbierz bonusy i oglądaj walkę Fiziev vs. Gamrot!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments