joanna jędrzejczyk polka video

Joanna Jędrzejczyk o upadku kickboxingu i muay thai w Polsce: „Myślę, że MMA i freakowe walki zabrały atencję fanów” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 08 marca 2024

Joanna Jędrzejczyk odpowiedziała na pytania fanów w specjalnym materiale video zrealizowanym w Miami. Jedno z pytań dotyczyło upadku kickboxingu i muay thai w Polsce.

Joanna Jędrzejczyk przebywa aktualnie w Miami, gdzie będzie wspierała Mateusza Gamrota podczas gali UFC 299. Na Florydę wybrał się także dziennikarz Michał Tuszyński, który zebrał wcześniej pytania od fanów i zadał je byłej mistrzyni UFC.

W pewnym momencie reporter portalu FanSportu odczytał pytanie od jednego z fanów, który zapytał o to co Joanna Jędrzejczyk sądzi o upadku kickboxingu i muay thai w Polsce.

Oto co JJ sądzi o braku zainteresowania dwoma wymienionymi sportami:

– Pamiętam to nawet z czasów jak ja walczyłam. Wtedy dopiero muay thai było od kilku lat na rynku w Polsce. Wtedy oglądało ten sport setki tysięcy jak nie miliony ludzi na całym świecie. Faktycznie wtedy walczyliśmy też o tą atencję no i nadal trzeba o nią walczyć. Myślę, że MMA bardzo dużo tej atencji zabrało no i freakowe walki. No jest tych gal coraz mniej w muay thai, choć nadal się to dzieje. Myślę, że ogółem w Tajlandii muay thai przeżywa renesans ze względu na to, że MMA zdobyło tak wielką popularność. Muay thai naprawdę cieszy się popularnością na świecie. Natomiast nie zawsze jest wystarczająca ilość gal.

KURS 150 na wygraną GAMROTA

Legalny bukmacher Superbet przygotował zaskakującą promocję dla fanów Mateusza Gamrota. Każdy nowy użytkownik może odebrać bonus. Wystarczy postawić na zwycięstwo Gamrota, a po wygranej naszego reprezentanta na UFC 299 otrzymasz Freebet 300 PLN! Zasady są bardzo proste, kompletne info o promce znajdziesz poniżej:

  1. Załóż konto użytkownika w Superbet – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie z tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe.
  2. Dokonaj pierwszego depozytu za min. 60 zł.
  3. Postaw tylko 2 zł na wygraną Mateusza Gamrota – Musi być to pierwszy kupon SOLO
  4. Jeśli Twój typ okaże się trafny, zgarniasz freebet 300 zł!
  5. Dodatkowo, za samą wpłatę 60 zł dostajesz darmowe 35 zł!

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (jedno zdarzenie na kuponie – wygrana Mateusza Gamrota). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU.

TYPKURSBUKMACHER
Mateusz Gamrot wygra150.0Superbet
* Promocja trwa do końca dnia 9.03.2024
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Lonnty
4 miesięcy temu

Kickboxing w Polsce sam pracuje na siebie. Stąd taka słaba marka. Niestety mają to na co zapracowali. Układy, dziwne wyniki etc.