Jared cannonier status pretendenta whittaker du plessis chimaev

Jared Cannonier: „Chcę starcia o status pretendenta. Whittaker, du Plessis, czy Chimaev to dobrzy rywale”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 września 2023

Jared Cannonier przebywa aktualnie w Australii, gdzie spokojnie zbija wagę z myślą o tym, że może wskoczyć na zastępstwo w walce wieczoru gali UFC 293. Amerykanin opowiedział zarówno o przygotowaniach do tej roli jak i o przyszłości. Cannonier chce walki o pas lub pojedynku o status pretendenta.

Jared Cannonier jest oficjalnym zastępcą na wypadek, gdyby któryś z uczestników walki wieczoru gali UFC 293 nie był w stanie wejść 10 września do octagonu. Wysoko notowany w rankingu UFC w kategorii średniej zawodnik w rozmowie z reporterem portalu MMAJunkie wypowiedział się na temat przygotowań do gali w Sydney.

„Szczerze to bardziej taki obóz dietetyczny aniżeli obóz przygotowawczy. Walczyłem zarówno z jednym jak i z drugim, więc nieszczególnie się przejmowałem planowaniem taktyki. Nie chodzi o to, że nie traktuję ich poważnie, po prostu nastawiłem się na to, że zależnie od potrzeby będę musiał zawalczyć z Adesanyą bądź ze Stricklandem i grunt to przygotować się mentalnie do tego, że trzeba wejść do octagonu i wygrać.”

„Killa Gorilla” przyznał, że UFC zapłaci mu sporą sumę pieniędzy nawet jeśli nie będzie musiał wejść do octagonu. Do tego wystarczy Cannonierowi zatem wypełnienie limitu kategorii średniej. Choć najbliższa przyszłość Jareda nie jest pewna to ma on swoje plany:

„Nie wiem co się wydarzy. Szczerze chcę walki o pas lub starcia o status pretendenta. Robert Whittaker, Dricus du Plessis, a może nawet wygrany walki Chimae vs. Costa to dla mnie dobrzy rywale. Jestem do tego gotowy, po prostu chcę wejść do octagonu i się bić.”

UFC 293: Adesanya vs. Strickland – gdzie oglądać?

Galę UFC 293: Adesanya vs. Strickland w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w niedzielę 10 września o 01:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 04:00 w niedzielę 10 września.

-=> Darmowa transmisja z UFC 293: Adesanya vs. Strickland. Oglądaj tutaj!

Data: 10 września, niedziela
Lokalizacja: Sydney, Australia
Ilość walk: 12
Start transmisji z karty wstępnej: 01:00, niedziela 10 września
Start transmisji z karty głównej: 04:00, niedziela 10 września
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj UFC 293! Stream online!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments