Jan Błachowicz do Paulo Costy

Jan Błachowicz o walce z Paulo Costą: „Ile soku potrzebuje? Przyszła oferta, ja powiedziałem tak, a on…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 kwietnia 2023

Paulo Costa zamieścił w sieci wpis, w którym informował, że chce walczyć z Janem Błachowiczem na gali UFC 288. Polak bardzo szybko odpowiedział na słowa Brazylijczyka i skontrował jego wypowiedź.

Po tym jak posypał się co-main event gali UFC 288 Paulo Costa zamieścił w sieci wpis, w którym zasugerował bój z Janem Błachowiczem. Brazylijczyk miał rzekomo „uratować” to wydarzenie.

Wydarzenie PPV 6 maja jest w tarapatach. Jan Błachowicz vs Costa mogłoby być zbawieniem. Wchodzę do 205 na pełnym soku!

Dedykowany artykuł na ten temat znajdziecie tutaj. Paulo Costa chce walczyć z Janem Błachowiczem na UFC 288! „Wchodzę do półciężkiej na soku”

Słowa Brazylijczyka skontrował Jan Błachowicz, czyli były mistrz organizacji UFC w kategorii półciężkiej. „Cieszyński Książe” raz, dwa sprostował medialne zabiegi Costy. Polak napisał na twitterze:

„Kilka dni temu Paulo Costa otrzymał ofertę na walkę ze mną. Ja powiedziałem 'tak’, a on powiedział 'nie’. Do walki nie dojdzie. Ile soku potrzebuje ten gość? Jedna butelka wina wystarczy by się znokautował.”

Jan Błachowicz nawiązał tym samym do dawnych wymówek Costy, który po porażce powiedział, że przed galą upił się winem w hotelu. Znając zachowanie i charakter zawodnika z kraju kawy zapewne wkrótce znów zamieści kolejne wpisy w sieci.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments