Jan Błachowicz Jamahal Hill walka

Jan Błachowicz i Jamahal Hill na wojennej ścieżce! „Wyjdź do walki głupcze albo zamknij ryj!”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 kwietnia 2023

Po gali UFC 287 dość niespodziewanie zrobiło się gorąco w social mediach za sprawą wpisu Jana Błachowicza na platformie twitter. Polak pogratulował Israelowi Adesanyi zwycięstwa i napisał, że jeśli mistrz kategorii średniej chciałby stoczyć rewanżowy pojedynek to Błachowicz jest gotów zejść do kategorii średniej. Całą sprawę wyśmiał Jamahal Hill, no i się zaczęło!

Jan Błachowicz gratulując Israelowi Adesanyi wygranej przy okazji zaczepił go sugerując, że jest gotów zejść do kategorii średniej na pojedynek ze „Stylebenderem”. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj. Jan Błachowicz zejdzie do kategorii średniej? „Israel chcesz kolejnego rewanżu? Wiesz gdzie mnie znaleźć!”

Na ten wpis Polaka zareagował Jamahal Hill, mistrz UFC w kategorii półciężkiej, czyli dywizji w której walczy Jan Błachowicz. Amerykanin wyśmiał wpis Polaka serią emotek z uśmiechem.

To wyraźnie zdenerwowało Polaka, który nie patyczkował się i napisał:

„Stul pysk albo podejmij wyzwanie”

Na co Jamahal Hill odparł:

„Co? Co to kurwa w ogóle znaczy?”

Tę wypowiedź Hilla Błachowicz podsumował następującymi słowami:

„Wiedziałem, że żaden z ciebie bystrzak. Wyjdź do walki głupcze albo zamknij kurwa ryj!”

Wkrótce okaże się czy zawodnicy będą kontynuowali wymianę zdań w mediach społecznościowych. Póki co branżowe media za oceanem milczą w tej sprawie i żaden z dziennikarzy nie podłapał tematu, a bez tego będzie ciężko o ewentualne „wypromowanie” takiego starcia.

Zostaw ocenę
0
0