Jan Błachowicz gotowy na powrót do oktagonu: „Czas wracać do roboty. Termin zgłoszony”

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 22 marca 2023

Jan Błachowicz powrócił na matę treningową i jednocześnie oświadczył, że czas na kolejny pojedynek. Były mistrz przekazał już termin, w którym chciał zawalczyć w klatce UFC.

„Cieszyński Książę” powrócił z wakacji i pojawił się ponownie w klubie WCA. Opublikował m.in. nagrania z treningu, w tym pracy na worku oraz zwrócił się do swoich kibiców. Jest gotowy na walkę, teraz musi tylko dostać odpowiedź ze strony federacji.

Błachowicz gotowy na kolejną walkę

Były mistrz ma za sobą pojedynek z Magomedem Ankalaevem. Niespodziewanie walka zakończyła się remisem i pas kategorii półciężkiej nie trafił do żadnego z zawodników. Następnie o tytuł zmierzyli się Jamahal Hill i Glover Teixeira.

Pojedynek zwyciężył Amerykanin, który został już czwartym mistrzem, od czasu kiedy to Jon Jones w sierpniu 2020 roku zwakował pas.

Na ten moment nie wiadomo, z kim Polak mógłby zmierzyć się w kolejnym pojedynku. W wiadomości skierowanej do kibiców przekazał jedynie:

– Wakacje były, się skończyły. Było miło, było przyjemnie, czas wracać do roboty. Także tyramy, termin zgłoszony, czekamy na odpowiedź, czekamy na rywala. Szykujemy się.

Zostaw ocenę
0
0