Jakub Wikłacz vs Werlleson Martins XTB KSW COlosseum 2

Jakub Wikłacz vs. Werlleson Martins – oficjalny trailer XTB KSW Colosseum 2

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 27 maja 2023

W walce o pas mistrzowski kategorii koguciej zmierzą się Jakub Wikłacz i Werlleson Martins. Do starcia zawodników dojdzie 3 czerwca na gali XTB KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zobaczcie zapowiedź tego pojedynku.

Jakub Wikłacz został mistrzem kategorii koguciej po tym jak w trzeciej walce rozprawił się z Sebastianem Przybyszem. Nowo koronowany champion na gali XTB KSW Colosseum 2 miał się zmierzyć z Zuriko Jojuą. Do tego pojedynku jednak nie doszło przez wzgląd na uraz Gruzina.

Nowym rywalem Wikłacza został Brazylijczyk Werlleson Martins, który w ostatnich pojedynkach miewał sporo problemów jednak zwykle wychodził z nich zwycięsko. W ostatnich trzech latach „Galinho” zanotował pięć wygranych, a jedyną porażkę zapisał na swoim koncie w boju z wspomnianym wcześniej Przybyszem.

XTB KSW Colosseum 2 – gdzie oglądać?

Gala XTB KSW Colosseum 2, na której w walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się po raz trzeci ze Scottem Askhamem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 3 czerwca i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Jakub Wikłacz vs. Werlleson Martins – oficjalny trailer

https://www.youtube.com/watch?v=7ClTJTM_4Qg

Kursy bukmacherskie – XTB KSW Colosseum 2

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę XTB KSW Colosseum 2 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Faworytem bukmacherów jest Jakub Wikłacz, na którego wygraną wystawiono kurs 1.3, natomiast na wygraną Werllesona Martinsa ustalono kurs wysokości 3.27.

Gale XTB KSW Colosseum 2 obstawisz u polskiego legalnego bukmachera firmy eFortuna.pl, która jest równocześnie oficjalnym sponsorem organizacji KSW. Na stronie znajdziesz również kursy i typy na inne walki, które odbędą się na czerwcowej gali. W klatce KSW zobaczymy m.in. Mameda Khalidova, Mariusz Pudzianowskiego, czy Arkadiusza Wrzoska.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments