karolina wójcik przegrała invicta fc 54

Invicta FC 54: Karolina Wójcik przegrała walkę mistrzowską w 4. rundzie [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 28 października 2023

Niestety Karolina Wójcik nie wywalczyła pasa mistrzowskiego organizacji Invicta FC. Polka przegrała w czwartej rundzie po duszeniu. Jest to pierwsza porażka przed czasem w karierze Wójcik. Fragmenty walki wieczoru możecie zobaczyć na załączonych materiałach video.

Nieudanie zakończył się dla Karoliny Wójcik wyjazd do Bostonu. Polka stanęła przed szansą wywalczenia pasa mistrzowskiego kategorii słomkowej jednak przegrała przez duszenie w czwartej rundzie.

Mistrzyni Danni McCormack od początku narzucała tempo w walce i wywierała presję na Wójcik dążąc do klinczu. Polka szukała swej szansy w kontrach jednak na dłuższą metę nie przyniosło to oczekiwanego rezultatu.

W czwartej odsłonie reprezentantka Irlandii zaczęła obijać Wójcik mocnym ground and pound. McCormack pracowała nad tym by Polka odkryła szyję co niestety wkrótce nastąpiło i zawodniczka SBG udusiła Karolinę Wójcik.

Sędzia bacznie czuwał nad przebiegiem starcia i kiedy złapał Polkę za rękę i zobaczył, że ta nie reaguje natychmiast przerwał pojedynek. McCormack udusiła Wójcik do nieprzytomności.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments