ilia topuria w 9 minut zrobiłem z volkanovskim coś czego holloway

Ilia Topuria: „W 9 minut zrobiłem z Volkanovskim coś czego Holloway nie zrobił w 90”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 kwietnia 2024

Ilia Topuria w obszernej wypowiedzi skrytykował walkę Gaethje vs Holloway. Mistrz dywizji piórkowej wbił szpilkę Maxowi Hollowayowi wypominając mu starcia z Volkanovskim.

Ilia Topuria nie był zachwycony poziomem technicznym walki Gaethje vs Holloway. Tuż po zakończeniu starcia mieszkający w Hiszpanii Gruzin stanął przed kamerami hiszpańskojęzycznego oddziału stacji ESPN.

W trakcie rozmowy Topuria nie omieszkał wbić szpilki obu zawodnikom. Zdaniem mistrza UFC w kategorii piórkowej Justin i Max bez opamiętania rzucali cepy zupełnie zapominając o defensywie.

– Cóż, był dobry, ale nie było to coś nadzwyczajnego. Końcowa sekwencja była jedynie bezładną wymianą ciosów bez żadnej strategii, obaj po prostu rzucali cepy. Zero defensywy, ręce opuszczone, takie rzeczy mogą się wtedy zdarzyć, ale coś takiego nigdy by nie przeszło w walce ze mną.

Później Topuria skupił się na Hollowayu, który zapewne będzie jego kolejnym rywalem. Ilia zaznaczył, że Max dużo mówił, a następnie wytknął Hawajczykowi to jak długo, z niepowodzeniem męczył się w octagonie z Alexandrem Volkanovskim.

– Max dużo gadał w tygodniu przed galą. To normalne. To coś, co musi robić. Musi wierzyć, że jest najlepszy. Nie ma innej opcji w tym sporcie, ale rezultaty mówią same za siebie. W 9 minut zrobiłem z Alexandrem Volkanovskim coś, czego on nie był w stanie zrobić w 90 minut. Więc może mówić, co chce, niech teraz świętuje, a potem zacznie się szykować. Może robić, co mu się żywnie podoba. Ale nie zmieni tego, że jest dla mnie naprawdę łatwym przeciwnikiem.

Kto wygrałby walkę Topuria vs Holloway?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments