High League 6. Szokujący wynik w walce Don Diego vs Załęcki? Obszerna analiza pojedynku! [VIDEO]

S
0
Opublikowano: 17 marca 2023

Jutrzejszego wieczoru o godzinie 20:00 odbędzie się freakowa gala High League 6, na której kolejny pojedynek zaliczy „Don Diego”. Niepokonany w GROMDZIE zawalczy w swojej koronnej dyscyplinie K-1, a jego przeciwnikiem będzie Dawid Załęcki.

Mateusz Kubiszyn dotychczas stoczył dwa pojedynki w oktagonie Wysokiej Ligi. Najpierw po wyrównanej walce wygrał z Denisem Załęckim przez jednogłośną decyzję sędziów, a następnie uległ po jednostronnym starciu z fighterem KSW Damianem Janikowskim. Były zapaśnik zdominował „Don Diego” wykorzystując właśnie swoje wysokie umiejętności grapplerskie.

Rywalem Kubiszyna będzie ojciec jego ubiegłorocznego oponenta, „Bad Boya”. Dawid Załęcki pojawił się w zasadzie znikąd akceptując pojedynek z Alanem Kwiecińskim. Dla wielu zaskoczeniem była dyspozycja „Crazy’ego”, który skończył byłą gwiazdę Warsaw Shore już w 1. rundzie. Torunianin pojawił się też na grudniowej gali High League 5, gdzie w 95 sekund pokonał znanego między innymi z KSW weterana Vaso Bakocevicia.

Galę High League 6 obejrzysz na żywo wyłącznie w systemie PPV. Cena zaczyna się od 34,99 zł, a tego wieczoru odbędzie się też rewanżowy pojedynek Marcin Najman vs Paweł Jóźwiak.

-> WYKUP PPV I OGLĄDAJ HIGH LEAGUE 6 NA ŻYWO <-

Analiza walki Don Diego vs. Dawid Załęcki

Na kanale Fansportu TV pojawiła się obszerna analiza stójkowej walki High League 6. Dziennikarz Jakub Kulig szczegółowo zwrócił uwagę na mocne kopnięcia Mateusza Kubiszyna oraz siłowy styl walki „Crazy’ego”. Nie zabrakło też słabszych stron, które mogą przeważyć na wyniku walki. Na dzień przed nią wyraźnym faworytem bukmacherów jest „Don Diego”.

Kursy bukmacherskie na walkę Don Diego vs Dawid Załęcki

Całą galę High League 6 obstawić można wyłącznie u partnera federacji, bukmachera eFortuna.pl. Dla nowych użytkowników przygotowano szereg dodatków, jak 20 zł za rejestrację, +10 zł za pierwszą wpłatę i aż trzy zakłady bez ryzyka! Fortuna zwróci środki za pierwsze kupony do 100, 200 oraz 300 złotych.

Zostaw ocenę
0
0