Henry Cejudo zdradził nazwisko zawodnika

Henry Cejudo zdradził nazwisko zawodnika, którego chciałby trenować!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 maja 2023

Henry Cejudo powróci do octagonu UFC na gali UFC 288. Były podwójny mistrz najlepszej ligi MMA na świecie w trakcie przerwy od startów pomagał w treningach takim zawodnikom jak Jon Jones, Demetrious Johnson, Zhang Weili czy Deiveson Figueiredo. Teraz Cejudo ujawnił nazwisko zawodnika, któremu bardzo chciałby pomóc w treningach.

Henry Cejudo, były podwójny mistrz organizacji UFC powróci do octagonu w niedzielę 7 maja. „Triple C” zmierzy się z Aljamainem Sterlingiem. Odliczanie do tego wydarzenia znajdziecie tutaj. Odliczanie do UFC 288: Sterling vs. Cejudo – pełny odcinek [VIDEO].

Cejudo udzielił wywiadu Fox Sports Australia, a pytanie zadał mu Robert Whittaker, były mistrz organizacji UFC w kategorii średniej. Zawodnik z Arizony nie skupił się na sobie, wręcz przeciwnie w bardzo ładnych słowach wypowiedział się na temat „Reapera”.

Gdzie oglądać i obstawiać UFC 288?

Galę UFC 288: Sterling vs. Cejudo w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w niedzielę 7 maja o 00:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 4:00 w niedzielę 7 maja.

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Henry Cejudo na temat zawodnika którego chce trenować

„Robert zapewne widziałeś materiał video, który niegdyś zrobiłem na twój temat. Naprawdę wierzę, że możesz odzyskać tytuł kategorii średniej. Znajdź i sprowadź do siebie trenerów i analityków, którzy będą w stanie pomóc ci wykorzystać twe zalety tak byś zamiast utraty pozycji zmieniał ją tak by była dla ciebie korzystna. Lekka poprawa postawy w stójce, noga wykroczna, myślę że to może być największa różnica, która wpłynie na to, że Robert Whittaker pokona Israela Adesanyę. Nigdy nie zabiegałem specjalnie o trenowanie nikogo, nie biegałem za ludźmi, ale jeśli jest jeden zawodnik którego chciałbym trenować, któremu chciałbym pomóc to tym zawodnikiem jesteś właśnie ty.”

Zostaw ocenę
0
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments