odliczanie do gali ufc 288 video

Odliczanie do UFC 288: Sterling vs. Cejudo – pełny odcinek [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 30 kwietnia 2023

Pełny odcinek odliczania do gali UFC 288: Sterling vs. Cejudo. Kolejna odsłona doskonałego programu emitowanego w USA przed galami PPV. Tym razem kamerzyści organizacji UFC towarzyszyli czterem uczestnikom wydarzenia.

Odliczanie do UFC 288 to kolejny odcinek świetnie zrealizowanego dokumentu, który jest udostępniany przed galami sprzedawanymi w systemie pay-per-view. W walce wieczoru gali UFC w Newark zmierzą się Aljamain Sterling i Henry Cejudo. Stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski kategorii koguciej (-52 kg).

Sterling w ostatnich występach udowadniał, że zdobycie mistrzowskiego tytułu nie było przypadkowe, natomiast Cejudo, były podwójny mistrz najlepszej ligi MMA na świecie powróci na gali UFC 288 do startów po trzyletniej przerwie.

Co-main eventem wydarzenia będzie niedawno dodane starcie między Belalem Muhammada, a Gilbertem Burnsem. Pojedynek dwóch wysoko notowanych półśrednich może otworzyć jednemu z nich drogę do walki o pas mistrzowski kategorii do 77 kilogramów. Więcej na temat tej zestawienia przeczytacie tutaj. Belal Muhammad vs. Gilbert Burns nowym 5-rundowym co-main eventem UFC 288!

W jednej z najciekawszych walk głównej karty w octagonie zmierzą się była mistrzyni kategorii słomkowej Jessica Andrade oraz wschodząca gwiazda Yan Xiaonan. Obie zawodniczki walczyły ostatnio ze zmiennym szczęściem i przegrana tego starcia zapewne pożegna się z marzeniami o walkach o najwyższe cele.

Gdzie oglądać i obstawiać UFC 288?

Galę UFC 288: Sterling vs. Cejudo w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w niedzielę 7 maja o 00:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 4:00 w niedzielę 7 maja.

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Odliczanie do UFC 288: Sterling vs. Cejudo – pełny odcinek

https://www.youtube.com/watch?v=oAS3Tr6Xx2c
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments