GROMDA 13 PPV: Gdzie oglądać? Cena, koszt, jak wykupić? Transmisja PPV GROMDA 13

S
0
Opublikowano: 26 maja 2023

GROMDA 13 PPV – to już dziś! Największa federacja walk na gołe pięści powraca z kolejną galą. Na dzisiejszym wydarzeniu dowiemy się, kto zostanie niekwestionowanym mistrzem i jedynym niepokonanym bijokiem. O ten tytuł zmierzą się ze sobą „Balboa” oraz „Don Diego”. Gdzie kupić PPV na GROMDA 13? Ile kosztuje dostęp? Cena, koszt PPV GROMDA 13.

GROMDA 13 PPV: Gdzie oglądać na żywo?

To już 13. gala największej federacji walk na gołe pięści w Polsce. GROMDA stała się wręcz synonimem tego typu wydarzeń, a brutalne pojedynki na dobre zagościły w sercach kibiców. Bijocy zawsze okazują sobie szacunek,  a ich walki pełne są potężnych emocji!

Gala GROMDA 13, która transmitowana będzie wyłącznie w PPV, wyłoni też niekwestionowanego mistrza. Walka Don Diego vs Balboa to pojedynek dwóch niepokonanych wojowników, którzy doskonale znają się jeszcze z czasów występów w kickboxingu.

Gala GROMDA 13 PPV będzie miała miejsce w Pionkach. Transmisja stream online rozpocznie się już o 20:00 w piątek 26 maja. Bilety na to elitarne wydarzenie rozeszły się naprawdę szybko, a wydarzenie obejrzeć można jedynie w PPV.

PPV GROMDA 13: Koszt, cena PPV

Na GROMDA 13 PPV nie zabraknie oczywiście tradycyjnego turnieju. Wezmą w nim udział debiutanci, jak chociażby „Sieniaw”, czy „Basque”, ale wystąpią też znane twarze: „Morela” i „Bullet”. Wysoka stawka gwarantuje, że panowie będą chcieli zaliczyć efektowne nokauty!

Kolejny „krwawy piątek” nie może odbyć się bez legendarnych już bijoków. Łukasz „Goat” Parobiec powraca po porażce z „Balboą” i przywita w ringu znanego z KOTS „French Vikinga”. Kibice obejrzą też fenomenalne starcie ulubieńców publiczności: „Łazar” vs „Scarface”!

-> OGLĄDAJ GROMDA 13 NA ŻYWO <-

GROMDA 13 PPV: Transmisja, stream online

Transmisja GROMDA 13 odbędzie się w systemie PAY-PER-VIEW. Stream online uzyskać można dosłownie w 2 minuty. Wystarczy zalogować się, bądź założyć konto w niecałą minutę o tutaj: https://gromda.tv i opcjonalnie przeprowadzić test odtwarzacza. Po tym można wybrać jeden z interesujących nas pakietów PPV GROMDA 13.

PPV GROMDA 13. Gdzie i jak wykupić?

Jak wcześniej, tak i teraz GROMDA 13 PPV dostępna jest w trzech wariantach. Różnią się one oczywiście ceną, ale przede wszystkim szeregiem kapitalnych bonusów. Cena PPV zależy od wybranej wersji.

 • Najtańszy z pakietów to BASIC PPV, którego cena zaczyna się od 34,99 zł. Oprócz streamu LIVE w jakości 720p dostępny będzie też zapis wideo na 24 godziny.
 • GROMDA 13 PREMIUM i kosztuje 39,99 zł. Transmisja odbędzie się w najwyższej jakości HD, a emocje można będzie powtórzyć przez cały tydzień, dzięki 7-dniowemu VOD.
 • Najwyższy pakiet to VIP, którego cena wynosi 44,99 zł. Wraz z nim użytkownicy otrzymują to, co w opcji Premium. Do tego dochodzi też jednak cała gala GROMDA 12, gdzie w walce wieczoru Simon Henriksen brutalnie rozbił „Kajfasza”.

Płatności za PPV GROMDA 13 dokonać można na kilka sposobów. Każdy z użytkowników znajdzie idealnie dopasowany do swoich potrzeb. Transmisja na żywo rozpocznie się już dziś o godzinie 20:00.

GROMDA 13 – Karta walk

Poniżej pełna karta walk GROMDA 13 PPV. Gala rozpocznie się o godzinie 20:00.

Walka wieczoru:

 • Mateusz „Don Diego” Kubiszyn vs Bartłomiej „Balboa” Domalik

Turniej GROMDA 13

 • Artur „SIENIAW” Sieńko vs „CYGAN”
 • Jakub „SŁOMKA” Słomka vs „MORELA”
 • „SIWOLLO” vs „SZTANGA”
 • Serey „BASQUE” Lander vs „BULLET”

Superfighty

 • Łukasz „GOAT” Parobiec vs „FRENCH VIKING”
 • Paweł „GORILLA” Werszynin vs Piotr „CAPO” Półchłopek
 • Paul „PARIS” Bichet vs „WAZYL”
 • Sebastian „SCARFACE” Skiermański vs Rafał „ŁAZAR” Łazarek
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments