GROMDA 13. Wielki finał „Don Diego” vs „Balboa” ogłoszony! Znamy termin pojedynku

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 23 marca 2023

Federacja GROMDA potwierdziła datę hitowego pojedynku na gołe pięści, w którym Mateusz „Don Diego” Kubiszyn zmierzy się z Bartłomiejem „Balboą” Domalikiem.

„Don Diego” i „Balboa” to dwaj najlepsi zawodnicy w szeregach GROMDY. Są niepokonani, a ich rekordy to 6-0. Zarówno jeden, jak i drugi wygrał turniej, a następnie wielki finał o 100 tysięcy złotych. Teraz zawodnicy zawalczą o miano mistrza GROMDY.

Znamy datę „Don Diego” vs „Balboa”

Podczas GROMDA 13 rozstrzygną się zawodowy, w których udział wzięli zwycięscy wielkich finałów. Kubiszyn pokonał na swojej drodze Vasyla Halycha, natomiast Domalik rozprawił się z Łukaszem Parobcem. Teraz panowie spotkają się ponownie.

Pierwsze starcie stoczyli jeszcze na zasadach kickboxingu. Wówczas po trzyrundowym wyrównanym starciu sędziowie wypunktowali remis. Teraz dojdzie do rewanżu na gołe pięści, a pojedynek odbędzie się już 26 maja! Walka będzie main eventem trzynastej edycji GROMDA.

– GROMDA 13: DON DIEGO vs BALBOA już 26 MAJA (piątek)! Hitowe starcie, najlepsi z najlepszych fighterów walk na gołe pięści. DON DIEGO, czyli pogromca TYSONA, karciciel chuliganów i samozwańczych bad boy-ów. BALBOA, czyli legendarny wściekły byk, międzynarodowy champion oraz król nokautu walk na gołe pięści.

Zostaw ocenę
0
0